Yayınlanma Tarihi: 04.01.2019 | Değiştirme Tarihi: 04.01.2019

Engin Akyürek'in ünü sınırları aştı, Johnny Depp'i solladı

Engin Akyürek, dünyaca ünlü bir moda sitesinde 2018’in en tarz erkekleri arasında ikinci oldu. Akyürek, oylamada ABD’li oyuncu Johnny Depp’i bile geride bıraktı.

Rol aldığı dizi ve filmlerle ünü sınırları aşan Engin Akyürek, oyunculuğunun yanı sıra stiliyle de gönülleri fethetti. Akyürek, kendine has tarzıyla da dünyaca ünlü moda sitesi Be Global Fashion Network'te yapılan "2018'in en stil erkeği" anketinde kendine yer buldu.

37 yaşındaki oyuncu, çoğunluğunu İngiliz ve Amerikalı katılımcıların oluşturduğu ankette oyların yüzde 24.07'sini alarak Hollywood yıldızı Johnny Depp'i solladı.

Dünyaca ünlü aktör Depp, oyların yüzde 16.63'ünü aldı. ABD'li şarkıcı Adam Lambert ise oyların yüzde 35.98'ini alıp listenin zirvesinde yer buldu. Akyürek'e oy verenlerin büyük kısmının Güney Amerika ülkelerinin vatandaşı olması ise dikkat çekti. Bu anket, projeleri Latin hayranları tarafından ilgiyle takip edilen Akyürek'in yurt dışında gördüğü sevgiyi bir kez daha kanıtladı. Oylamaya katılanlar, "Engin; nazik ve melek kalpli bir insan" diye yorum yaptı.