Enes Batur'dan dikkat çeken Ecenaz Üçer açıklaması: Güvenimi kırdı

Ünlü YouTuber Enes Batur, Ecenaz Üçer ile ayrıldıklarını sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile duyurdu. Enes Batur'un Ecenaz Üçer ile ilgili açıklaması da dikkat çekti. Batur'un bu açıklaması öncesinde Enes Batur Ecenaz Üçer ayrıldı mı? sevgili mi? sorusunun yanıtı merak ediliyordu. Peki Ecenaz Üçer kimdir, nereli, yaşı kaç? İşte yanıtı...

Yayınlanma Tarihi: 21.01.2021 10:11
Değiştirme Tarihi: 21.01.2021 10:11
Enes Batur'dan dikkat çeken Ecenaz Üçer açıklaması: Güvenimi kırdı

YouTube'daki videolarıyla Türkiye'nin tanıdığı bir isim haline gelen ve Enes Batur Sungurtekin, bir süredir Ecenaz Üçer ile birliktelik yaşıyordu. 

Ayrıldıklarına dair haberler sosyal medyaya yayılmaya ve gündem olmaya başlayan Enes Batur, Instagram Hikayeler bölümünden yazılı bir açıklama yaparak, Ecenaz Üçer ile ayrıldıklarını ve bu ayrılığın çok da yeni olmadığını söyledi.

Ecenaz Üçer'e karşı güveninin kırıldığını söyleyen Enes Batur, onu takipten de çıktığını ve aralarında küslük bulunduğunu söyledi.

Enes Batur'un açıklaması şu şekilde:

"Arkadaşlar Ecenaz ile yeni ayrılmadık. Gördüğüm birkaç şey arkadaşlık olarak ona güvenimi kırdı ve sinirle takipten çıktım aramızda küslük oluştu, durum bundan ibaret. Onun da kendi küsme sebepleri olabilir bilemem."

Haber ile ilgili metin girin!.

Gündeme gelen Enes Batur Ecenaz Üçer haberi sonrası pek çok kişi Ecenaz Üçer'i merak etmeye başladı. İnternet kullanıcıları, Ecenaz Üçer kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, mesleği ne, instagram hesabı var mı? gibi soruların yanıtlarını merak etti.

ECENAZ ÜÇER KİMDİR? KAÇ YAŞINDA? 

Ecenaz Üçer, 10 Haziran 1998 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldi. Ecenaz Üçer 23 yaşındadır. Bilgi Üniversitesi Televizyon Haberciliği Bölümünde öğrenim gören Ecenaz Üçer, 'Aşkımızın Son Tekmesi, 'Kafalar Karışık' ve 'Üç Harflilerin Musallat Olduğu Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi' gibi yapımlarda yer almıştır. 1.70 boyundaki Ecenaz Üçer, 58 kilodur ve ikizler burcudur. Ecenaz Üçer'in instagram hesabı 'ecenazucer'dir. Ecenaz'ın Instagram'da 700 binden takipçisi bulunmaktadır.

Haber ile ilgili metin girin!.