Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
En sevilen ‘kötü’ adam

En sevilen ‘kötü’ adam

Yıldızı Kanal D’nin “Şeref Meselesi” dizisiyle parlamıştı, yola aynı adreste devam ediyor. “Hayat Şarkısı”nda Mahir’i canlandıran, senaryo gereği “kötü adam” olmasına rağmen seyircinin gönlünde taht kuran Olgun Toker, bu sevgi ve ilgiyi karşılıksız bırakmıyor: “İzleyicimizi çok özledik. İkinci sezon başladı ya, gurbetten ailemizin yanına gelmiş gibiyiz.”

04.10.2016 01:14

* “Hayat Şarkısı” ikinci sezona tam gaz başladı. Neler söylemek istersiniz?- Çok heyecanlı bir sezon geçirdik. Yeni sezon da yeni sorumluluklarıyla beraber geldi. İzleyicimizi çok özledik. Gurbetten ailemizin yanına gelmiş gibiyiz. Onlarla aramızda inanılmaz bir bağ var. * Dizinin bu kadar sevilmesini neye bağlıyorsunuz?- Ekipteki herkes işini inanılmaz bir gayret ve titizlikle yapıyor. Farklılık ve samimiyet peşindeyiz. Her salı, misafir olduğumuz evlerdeki izleyicilerimizle ortak noktaları yakalamaya çalışıyoruz. Onlar da bu çabayı görüyor, “Hayat Şarkısı” için “Bizden” diyorlar. Bence bu işin en güzel sıfatı bu; bizden...TATİLLERDE DİNLENMEYİ BECEREMİYORUM* İlk sezon finalinin ardından uzun bir tatil imkanınız oldu. Nasıl geçti yaz ayları?- Tatiller beni her zaman yormuştur. Tatilde dinlenmeyi öğrenmem lazım galiba! Gerçi çok zor... Yoğun tempoyu sevdiğim için çalışmak bana yatmaktan daha iyi geliyor. Soruya dönersem; tatilin sonuna yaklaşırken bir tiyatro oyununa başladım. Antrenman oldu diyebilirim. * Yeniden sete dönmek nasıldı? Heyecan var mı?- Diziye ilk başladığımız günden daha da heyecanlıyım diyebilirim.* Neden?- Yeni sezon, yeni hikaye... Bence bu işin en güzel tarafı hiçbir şekilde alışkanlığa dönüşmemesi. Evet daha önce oynadığım karakterlerden çok daha fazla ilgi gördü Mahir. Ama bunun temelinde hikayemizin ve o hikayedeki herkesin iyi olması yatıyor. Ben sadece önüme gelen pası değerlendiriyorum.* Diziye ilk başladığınız gün ile bugün arasında ne gibi farklar var? “Hayat Şarkısı”ndan sonra hayatınızda neler değişti?- Hayatımda pek bir şey değişmedi aslında. Bu bizim işimiz...

ÇAYI DEMLEYİN, HER SALI SİZDEYİZ
* Aşk, dostluk, düşmanlık, aile gibi duygular etrafında dönen bir dizide yer almak, kendi ilişkileriniz üzerinde etki yaratıyor mu?- Bayram Baba’dan çok şey öğreniyorum. Onun aile liderliği, adaleti, koruyuculuğu imrendiriyor. Aynı zamanda o karakteri canlandıran Ahmet Mümtaz Taylan’dan da çok şey öğreniyorum. Rolü bu denli detaylı oynayabilmesi hayranlık verici.* Dizide müthiş bir aile hikayesi var. Peki setteki durum nasıl?- Neşet Ertaş’ın bir sözüdür, “Biz çekmediğimiz derdin türküsünü yakmayız”... Bizim sette de durum aynen böyle. Tüm ekip adına söylüyorum, aile olmayı becerebildik. Kiminin çocuğu oldu, kimininki okula başladı, en son Dalyan’da birini arı sokmuştu; ekipte kim ne yapıyor, ne yaşıyor, herkes haberdar.* Son olarak “Hayat Şarkısı” ve Mahir fanlarına söylemek istediğiniz bir şey var mı?- Her salı çayı demlesinler, bir manileri yoksa misafirliğe gelmeye devam edeceğiz.

İNSANOĞLU VAHŞİDİR
* Mahir, Hülya uğruna her şeyi göze alabilecek bir adam. Sizin hayatınızda bu denli önemli biri var mı?- Yaş geçtikçe azalsa da hâlâ çok güzel dostluklarım var şükür.* Sizin için “psikopat karakterlerin oyuncusu” diyorlar, ne düşünüyorsunuz bununla ilgili?- (Gülüyor) Hoşuma gitti ama tam olarak bunu kastettiklerini sanmıyorum. İnsanoğlu acayip bir varlık. Ben elimden geldiğince iç dünyasını her yönüyle yansıtmaya çalışıyorum. Bu da izleyicinin canlandırdığım karakterlerdeki arızaları görmesini sağlıyor. Bu tedirgin edici olabilir. İnsanoğlu vahşidir. Ben çok iyi bir insanım diyen biri varsa söylesin, biyografisini oynayayım.

 

HAYALLERİM DEĞİL UMUTLARIM VAR
* Beğeniyle takip ettiğiniz Türk oyuncular kim diye sorsam...- Settar Tanrıöğen. Dünya çapında bir oyuncu bence. Bir de partnerim diye demiyorum, Burcu Biricik. Bu projede belki de benim en büyük şansımdı. Oyunculuğu hayranlık verici.* Kendinizle ilgili en büyük hayaliniz nedir?- Hayallerin büyüğü küçüğü yok. Hepsi güzel, hepsi besleyici. Umutlarım var benim. Bu güzel ülkede, her gün işe giderken birbirine selam veren güler yüzlü insanların arasında yaşamak gibi...

 

 

Yorumlar | 0
üye profil