Rengarenk festival

Rengarenk festival
Yayınlanma Tarihi: 19.05.2015 12:28 | Değiştirme Tarihi: 19.05.2015 12:37

Color - Up etkinliğine katılan ünlü isimler, gönüllerince eğlenip, hayranlarıyla selfie çektirdi.

Beşiktaş Belediyesi tarafından düzenlenen 19 Mayıs Gençlik ve spor Bayramı etkinlikleri önceki gün Color - Up koşusuyla devam etti. Bebek’ten başlayan etkinlik, Kuruçeşme Arena’da son buldu.  Gece ise Murat Dalkılıç şarkılarıyla gençleri coşturdu.

Festivale katılan Sinem Kobal, yönetmenliğini Uğur Yücel’in yaptığı ‘Yaktın Beni’ filminin ilk set günü olduğunu ve heyecanlandığını söyledi. Kobal, hayranlarıyla selfie çektirmeyi de ihmal etmedi.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Beşiktaş Belediyesi’nin düzenlenen festival ünlülerden ilgi gördü. Etkinliklere katılan oyuncular, hem eğlendi hem de hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi

19 Mayıs Festivali’nin ikinci gününde kutlamalar ‘color-up koşusu’yla başladı. Bebek’ten start alan ve Kuruçeşme’de son bulan koşu sırasında her yer rengarenk oldu. Eğlence daha sonra Kuruçeşme Arena’da devam etti; gençler birbirlerini boyadı. 10 bine yakın gencin hazır bulunduğu festivale katılanlar arasında Sinem Kobal, Selin Şekerci, hande doğandemir, kadir doğulu - Neslihan Atagül ve Sinem Öztürk de vardı. Gecenin finalini Murat Dalkılıç yaptı. Dalkılıç, “Kuruçeşme Arena, konser vermek için hayalini kurduğum bir mekandı. Maalesef artık faaliyette değil ancak bu özel gün için açıldı ve rüyam gerçekleşti” dedi.