En pahalı sosyal ağ!

Yeni piyasaya sürülen Rich Kids uygulaması çok ses getirdi ve konuşulmaya devam edecek gibi görünüyor.

Yayınlanma Tarihi: 25.10.2016 13:24
Değiştirme Tarihi: 25.10.2016 13:24
En pahalı sosyal ağ!

Rich Kids uygulaması nedir? Herkesin kullandığı sosyal ağlardan teknik olarak farkı olmayan bir uygulama Rich Kids ama küçük bir nokta ile diğerlerinden ayrılıyor. Uygulamayı sadece belli bir gelirin üzerinde olan insanlar kullanabiliyor. Çünkü aylık 1000 Euro gibi bir ücreti ödeyenler ancak Rich Kids uygulamasında hesap açabiliyor.

Instagram ve Facebook’ta binlerce takipçisi olan gerçekten varlıklı insanların hayatları birçok kişinin ilgi odağı oldu. Şimdi ise Rich Kids gerçekten varlıklı insanları paylaşım yapmaları için bir araya getiriyor. Juraj Ivan ve Michal Harustiak, çeşitli mecralarda yapılan paylaşımlardan esinlenerek böyle bir uygulamanın yaratıcısı oldu. Uygulamayı ücretsiz bir şekilde ilk deneyen isimler arasında ise Roxie Conrad Gaut, Great Guana Cay ve Juliette Lourdes gibi isimler var.

Bir tarafta uygulamaya çok sert eleştirilerde bulunanlar var. Diğer tarafta ise sıcak bakarak kullanmaya hemen başlayanlar. Uygulamanın ise nereye kadar gideceğini ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

 

platinumag.com Tarafından hazırlanmıştır.