Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
En çok kazanan ünlü Taylor Swift

En çok kazanan ünlü Taylor Swift

Forbes dergisi, son albümü '1989' ile 170 milyon dolar gelir sağlayan 26 yaşındaki şarkıcı Taylor Swift'in 'yılın en çok kazanan ünlüsü' olduğunu açıkladı.

13.07.2016 11:16

'Yılın En Çok Kazanan Ünlüleri' listesini yayımlayan Forbes dergisine göre; ABD'li sanatçı Taylor Swift, geçen yıl çıktığı 1989 Dünya Turnesi ve albüm satışından yaklaşık 170 milyon dolar gelir elde etti.

Derginin ajanslar, menajerler ve yapımcılarla görüşerek hazırladığı listenin ikinci sırasında İngiliz müzik grubu One Direction geliyor. Louis Tomlinson, Harry Styles, Liam Payne ve Niall Horan oluşan grubun geliri 110 milyon dolar. Grubun geçen yıl çıkardığı 'Made in the A.M.' adlı albümü, dünya çapında 2,5 milyon satmıştı.

Cinsel organını gösterince tutuklandı, soluğu Taylor Swift’in evinde aldı!

Gerilim romanları ile dünya çapında ün kazanan ve ABD'de bir günde satılan her 17 ciltli kitaptan birinin yazarı kabul edilen James Patterson ise 95 milyon dolarla üçüncü sırada yer aldı. 

Forbes'un en çok kazanan 10 ünlü listesinde şovmen Dr. Phil McGraw, futbol oyuncuları Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi, şarkıcı Adele, komedyen Kevin Hart ve radyo sunucusu Howard Stern bulunuyor. 

Taylor Swift çekti, Ed Sheeran öperken yakalandı!

Yorumlar | 0
üye profil