Emre Kılıç kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Emre Kılıç hakkındaki bilgiler

Emre Kılıç kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye altıncı bölümünde performansıyla dört jüri üyesini döndürmeyi başaran Emre Kılıç hakkındaki bilgiler araştırılıyor. O Ses Türkiye sahnesinde performansıyla dikkat çeken Emre Kılıç kimdir, kaç yaşında, nereli? Hangi jüriyi seçti?

Yayınlanma Tarihi: 06.11.2021 21:18
Değiştirme Tarihi: 06.11.2021 21:29

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu devam ediyor. Bu turda yer alan yarışmacılardan Emre Kılıç, altıncı bölümde sahnedeki performansı dikkat çekti. 4 jüri üyesini döndürmeyi başaran yarışmacıya dair bilgiler sorgulanıyor. Peki, Emre Kılıç kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

O SES TÜRKİYE EMRE KILIÇ KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Emre Kılıç, 27 yaşında ve yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Aslen Erzurumlu. Geçen hafta sahnede kız arkadaşına evlilik teklifi yapan Emre Tenekeci'nin arkadaşıymış.

İş sağlığı güvenliği uzmanı olan Emre Keskin, sahne aldığını da belirtti.

EMRE KILIÇ HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Emre Kılıç, “ÜRYAN GELDİM YİNE” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla tüm jüri üyelerini döndürdü. Beyazıt Öztürk, Oğuzhan Koç’u blokladı. O Ses Türkiye’de ilk turu geçen Emre Kılıç, Murat Boz'un takımına girmeyi seçti.

 

İlgili Sayfalar: Magazin