Emre Kaya'dan Demet Akalın açıklaması: Kırgınlığımız geçti

Ünlü şarkıcı Emre Kaya, "Tebessüm" adlı şarkısını piyasaya çıkarmasının ardından Etiler'de basın mensupları ile bir araya geldi. Yeni şarkısından bahseden Kaya, kırgın olduğu Demet Akalın'la ilgili açıklamalarda bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 06.09.2021 15:52
Değiştirme Tarihi: 06.09.2021 15:52
Emre Kaya'dan Demet Akalın açıklaması: Kırgınlığımız geçti

Çıkardığı "Tebessüm" adlı parçası ile büyük beğeni toplayan Emre Kaya, gazeteciler ile bir araya geldi. Mutluluğunu dile getiren Kaya, "İlk kez slow bir şarkı yaptığımı söyleyebilirim. Yine sözü müziği bana ait. İyi ki de bu eseri okumuşum diyorum. İlk tepkiler çok iyi" dedi.

Sürekli şarkı yazdığını belirten ünlü şarkıcı, "Genellikle kendi yazdığım şarkıları seslendirmeyi tercih ediyorum. Aynı zamanda besteci olduğumdan olacak ki bir şarkıyı çok zor beğeniyorum" ifadelerini kullandı.

Bir süredir arasının açık olduğu Demet Akalın'ın, "Tam ruh halimin şarkısını yapmışsın bro" yorumunu yapması sorulan Kaya, şunları söyledi:

"Daha bu sabah konuştuk. O bir şarkıyı beğendiyse o parça yürür. Onun tespitleri bu yönde çok iyi. Kendisiyle ufak bir kırgınlığımız vardı geçti. Şimdi de kendisiyle bir düet yapabilir miyiz diye konuşuyoruz. Böyle bir şey olursa sürpriz olmaz"