Emre Kaya: Çok sinirlenmiştim!

Emre Kaya: Çok sinirlenmiştim!

Emre Saygı’nın Younow’dan canlı yayınlanan Türkiye’nin ilk interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu şarkıcı ve besteci Emre Kaya oldu.

Geçmişte konservatuar tarafından reddedildiğini anlatan Emre Kaya, “Ankara’da bizimkiler demişler ki; bu çocuk gerçekten müzisyen olacak konservatuara gönderelim. İlkokuldan sonra Bahçelievler devlet konservatuarında sınavlara girdim. Karşımda 3-4 kişilik bir jüri vardı. Hiç unutmuyorum. Her şeyi doğru yaptığımdan da emindim. Fakat bir hoca ‘Sen bu işle uğraşma. Git normal bir şekilde güzelce okulunda oku’ dedi. Hiçbir şey söylemedim ve öylece çıktım dışarıya. Babama da bana böyle böyle söylediler dedim. Konservatuara çok girmek istiyordum. O sırada öyle düşünüyordum fakat olmadı. Çok sinirlenmiştim. 'Bu işi yapmak için elimden gelen her şeyi yapacağım' dedim. Ben alaylıyım ama elimden geldiğince bir çok ustanın yanına gittim. Enstrüman çalmayı öğrendim. O günler beni buraya kadar getirdi” ifadelerini kullandı.

"FUTBOLLA HİÇ ALAKAM OLMADI"
Futbolla hiç ilgisinin olmadığını belirten Emre Kaya, “Küçükken mahallede arkadaşlar maç yaparlardı. Gelir zile basarlardı. Ben hep evde otururdum.  Bir enstrüman alırdım ve şarkı söylerdim. Sürekli müzikle alakalı bir şeylerle ilgileniyordum. Futbola hiç alakam olmadı.  Gel gelelim Vodafone Arena’nın açılışını yaptım ve orada sahneye çıktım. Beşiktaşlı olmamın da bir durumu var. Ankara’da bir arkadaşım vardı.  Bana dedi ki ‘ben Beşiktaşlıyım sen de Beşiktaşlı ol.’ Bende öyle hasbelkader Beşiktaşlı oldum. Futbolu sevmem merakım yok ama renklerini çok seviyorum. Genelde de kıyafetlerimde ya siyahı ya beyazı kullanırım” dedi. 

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 28/09/2016 16:07:30

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin