'Elvis Presley'in annesi de babası da benim'

'Elvis Presley'in annesi de babası da benim'
Yayınlanma Tarihi: 28.05.2014 12:27 | Değiştirme Tarihi: 28.05.2014 12:40

Ünlü insanların eşyalarını toplayan koleksiyoner Emre Kamçılı Saba Tümer'le Bu Gece programında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Saba Tümer’le Bu Gece programına dünyaca ünlü insanların eşyalarını toplayan koleksiyoner Emre Kamçılı konuk oldu. Kamçılı, Elvis Presley’in DNA sertifikası ile ilgili anısı anlatınca Saba Tümer şaşkınlığını gizleyemedi, kahkahalar havada uçuştu.4 sene önce Elvis Presley’in saçlarını bir müzayedede aldığını söyleyen Emre Kamçılı “Saçlar özel kutudaydı, Elvis ilk askere gidildiğinde Amerikan Ordusu tarafından alınmış ve saklanmış. Ben bunu aldıktan sonra, müzayede şirketlerinde ismimi açıklamak istemedim” dedi.

"Doğumunda emeğim geçmedi ama Elvis'in anne ve babasıyım"Wall Srteet Journal’da bir makale yayınlandığını söyleyen Kamçılı sözlerine şöyle devam etti: “Bu saçları alan kişi, gelişen teknoloji ile içindeki moleküller, genler ile insan klonlanabilir, bir sürü Elvis’ler üretilebilir. Bunların da annesi babası olabilir.Benim de DNA’lar ile çalışan arkadaşım var, kendisine bakmasını söyledim. 2 Milyar tane gen olduğunu söyledi. Beni bir enstitüye yönlendirdi.Gittim, orada anne ve babasının ismini sordular. Tabii Elvis Presley vefat etmiş, anne babaya da benim adımı yazdılar. Ben 2,3 saat bekledim sıra gelmedi. Gidip ön büroya sordum, sıram gelmedi diye. Bana meğerse Presley’in anne babası diye seslenmişler.Şu anda resmi evraktır, doğumunda emeğim geçmedi ama resmen Elvis’in annesi ve babası benim.”Saba Tümer, programın ilerleyen bölümlerinde Emre Kamçılı’nın koleksiyonundaki parçaları giyindi. Tümer, Marliyn Monroe, Michael Jackson, Brad Pitt, Lady Gaga ve Frank Sinatra gibi ünlü isimlerin kıyafet ve aksesuarlarını giyinerek stüdyoda çıktı ve izleyiciler ile paylaştı.