Emre Aşık, eşi Yağmur Aşık Sarnıç'tan şikayetçi oldu!

Uzun zamandır boşanmaya çalışan Emre Aşık ile Yağmur Aşık Sarnıç arasında sular durulmuyor. Son olarak Emre Aşık, Sarnıç'ın iş yerini bastığını, kendisini ve otel müdürünü tehdit ettiğini iddia ederek şikayetçi oldu. 

Yayınlanma Tarihi: 21.09.2020 14:10
Değiştirme Tarihi: 21.09.2020 14:11
Emre Aşık, eşi Yağmur Aşık Sarnıç'tan şikayetçi oldu!

Boşanma davaları devam eden Emre Aşık ile Yağmur Aşık Sarnıç'ın kavgası bitmiyor. Sarnıç'ın çalıştığı oteli bastığını ileri süren Emre Aşık, "Emre'nin 'e'si kalmayacak. Türkiye'de seni bitireceğim' diyerek kendisini tehdit ettiğini belirterek savcılığa ihbarda bulundu. Sarnıç'ın kendisine engel olmak isteyen otel müdürü Gökhan Ersöz'ü de 'Emre'yi bana karşı doldurduğunu, senin de nasıl bir yavşak olduğunu çok iyi biliyorum, bundan sonra yanında değil karşındayım' diyerek tehdit ettiğini anlattı. 

SORUŞTURMA TAMAMLANDI

Mahkeme, Aşık'ın talebi sonrası Sarnıç'ın 3 ay süreyle tehdit, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına ve iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine karar verdi. Emre Aşık ve müdürü Gökhan Ersöz'ün ihbarı üzerine başlatılan soruşturma ise tamamlandı. Savcılık, Yağmur Aşık Sarnıç hakkında hakaret ve tehdit suçundan 8 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.