Emre Altuğ'dan Burcu Çağrı açıklaması! "İlgim yok"

Önceki gün Ortaköy'de arkadaşının motosiklet dükkanında görüntülenen Emre Altuğ, ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Yayınlanma Tarihi: 25.02.2021 09:55
Değiştirme Tarihi: 25.02.2021 09:55
Emre Altuğ'dan Burcu Çağrı açıklaması! 'İlgim yok'

Gazetecilerle sohbet eden Emre Altuğ, "Kadıköy tarafına gideceğim. Trafik çok yoğun olduğu için arkadaşımdan rica ettim. O da beni motosikletle Kadıköy’e bırakacak” dedi. Manken Burcu Çağrı ile aşk yaşadığına dair haberlerin sorulması üzerine de, “Benim o kişiyle bir ilgim yok. Çıkan haberler doğru değil” açıklamasını yaptı. 

MANİDAR PAYLAŞIM 

Öte yandan Burcu Çağrı, geçtiğimiz aylarda sosyal medya sayfasından manidar bir paylaşım yapmıştı. Emre Altuğ’u etiketlediği gönderiye, Serdar Ortaç’ın 'Adam Gibi' şarkısının sözlerini eklemişti.

İşte o sözler: 

"Kırılgan mı sizce? Haksızlık karşısında asla! Tam tersi acımasızdır, çünkü dürüsttür. Arkadan vurmakla, yalan dolanla adam olunmaz. Haksızlığa da boyun eğmez. Sesini çıkartır, susmaz, susmamalı da, susmak ezikliktir. Hakkını aramalısın. Kendini kandırma, karşındakini kandırma, gerçek duygun nerede? Kaçma ondan, hatırla. Sonunda üzülen sen olacaksın. Ben nasıl üzüldüğünü biliyorum. Hatırla, hatırlamalısın. Çünkü duygun var biliyorum. Bu öyle kolay olmaz, olmayacak. Hatırla, yalansız hatırla, adam gibi hatırla. Sen de çok iyi biliyorsun. Kendi duygundan kaçma, adam gibi hadi gerçek duyguna sahip çık. Ben biliyorum, göster onu. Göstermeye cesaretin var mı? Çık delikanlı gibi, benim gibi, yani sokaktaki köpek kadar gururlu ol, bağır yüzüme. Hadi söyle gerçekleri."