Emrah Kılıç: Titiz olanlar bir adım önde

Ankara’nın en önemli güzellik ve bakım merkezlerinden birisi olan Başkent Kuaför Plaza, yeni açıklanan kurallarla beraber aldığı önlemlerle dikkat çekiyor. 

Yayınlanma Tarihi: 05.04.2021 11:22
Değiştirme Tarihi: 05.04.2021 11:22
Emrah Kılıç: Titiz olanlar bir adım önde

Firmanın kurucusu Emrah Kılıç en çok önem verdikleri noktanın misafirlerinin sağlığı olduğunu ifade ediyor. Pandemi sürecinde gereken tüm önlemleri aldıklarını ve yatırımı yaptıklarını belirten Emrah Kılıç, başarılarının arkasında en önemli faktörün bu olduğunu belirtiyor.

“Pandemi süreci sektörü etkiledi ama önlem konusunda titiz olanlar bir adım önde.”

Sözlerine misafirlerin sağlığı ve rahatı konusunda çok titiz olduklarını belirterek devam eden Emrah Kılıç “Alınan önlemler neticesinde bir süre tüm sektör problem yaşadı. Fakat merkezlerin yeniden açılmasının ardından iyi önlem alan ve misafirlerinin sağlığı konusunda titiz davranan işletmeler bir adım öne çıktı. Alışkanlıkların zor değiştiği bir sektör olmasına rağmen misafirler pandemi konusunda güvenli yerleri tercih etmeye başladılar ve alışkanlıklarını değiştirdiler” dedi. 

Birçok ünlüye ev sahipliği yapan Başkent Kuaför Plaza, sadece kaliteli hizmet anlayışının dışında pandemide sağladığı hijyen önlemleriyle ismini daha çok duyuracağa benziyor.