Emily Ratajkowski'den şoke eden itiraf! 'Dağ evinde tacize uğradım'

Dünyanın en güzel modelleri arasında yer alan Emily Ratajkowski'den yıllar sonra gelen itiraf herkesi şoke etti. Emily Ratajkowski, fotoğrafçı Jonathan Leder tarafından ağır şekilde tacize uğradığını söyledi.

Yayınlanma Tarihi: 16.09.2020 17:25
Değiştirme Tarihi: 16.09.2020 17:28
Emily Ratajkowski'den şoke eden itiraf! 'Dağ evinde tacize uğradım'

İngiliz model ve güzel oyuncu Emily Ratajkowski, yıllar sonra yaptığı itirafla hayranlarını şoke etti. Ünlü fotoğrafçı Jonathan Leder tarafından dağ evinde tacize uğradığını belirten Emily Ratajkowski, olayın 2012 yılında meydana geldiğini açıkladı.

O SIRADA ÇEKİMDEYDİK 

O dönemde kariyerinin henüz başında olan 29 yaşındaki Ratajkowski, bir dergi için yapılan çekimde fotoğrafçı Jonathan Leder'ın kendisine dokunarak tacizde bulunduğunu itiraf etti.

CANIMI ÇOK YAKTI 

Emily Ratajkowski, Leder'ın kendisini öpüp öpmediğini hatırlamadığını fakat canını yakacak şekilde dokunarak taciz ettiğini belirtti. 

FOTOĞRAFÇI İDDİALARI YALANLADI 

Leder ise modelin bütün bu iddialarını yalanlayarak Ratajkowski'nin ileri sürdüğü tacizle ilgili ayrıntıların "çocukça" olduğunu savundu.

OLAY DAĞ EVİNDE MEYDANA GELDİ 

Emily Ratajkowski, 2012 yılında editoryal bir çekim için Leder'ın New York yakınlarındaki Catskill dağlarında bulunan evine gittiklerini belirtti. Model, yanında o dönemdeki ajans temsilcisinin de olduğunu ekledi. Ratajkowski, o sırada fotoğrafçının aşırı derecede alkollü olduğunu da ileri sürdü.