Emily Ratajkowski bebeğini ilk kez paylaştı

Mart ayında bebeği Sylvester Apollo Bear'ı kucağına alan ünlü model Emily Ratajkowski, çocuğunun yüzünü ilk kez yayınladı

Yayınlanma Tarihi: 03.10.2021 15:56
Değiştirme Tarihi: 03.10.2021 15:56
Emily Ratajkowski bebeğini ilk kez paylaştı

Oyuncu Sebastian Bear-McClard ile mutlu bir evlilik sürdüren ünlü model Emily Ratajkowski, ilk çocuğunu mart ayında kucağına alarak, büyük bir sevinç yaşamıştı. 30 yaşına basan Ratajkowski, kural bozdu.

Anne olmanın mutluluğunu yaşayan Emily Ratajkowski, bebeği Sylvester Apollo Bear'ın fotoğrafını Instagram'dan paylaştı. Çocuğunun yüzünü ilk kez gösteren ünlü modelin gönderisi takipçilerinden çok sayıda beğeni aldı.

2018 yılında nikah masasına oturan Sebastian Bear-McClard ile Emily Ratajkowski, mart ayında 'Sylvester Apollo Bear' adını verdikleri bebeklerini kucaklarına alarak ilk kez anne-babalık duygusunu yaşamıştı.

Erkek bebek dünyaya getiren Ratajkowski, doğumun 8 Mart'ta gerçekleştiğini açıklamıştı. Mutlu haberi sosyal medya hesabından duyuran Emily Ratajkowski, bebeğini emzirirken çekilen fotoğrafını yayınlamıştı.

Büyük bir sevinç yaşayan Ratajkowski, bebeği için, "Hayatımın en gerçeküstü, en güzel ve aşk dolu sabahına geldi" ifadelerini kullanmıştı.

Ünlü yıldız, Vogue Dergisi için yazdığı makalede hamile olduğunu açıklamıştı. Ratajkowski, bebeğinin cinsiyeti konusunda arkadaş çevresinden çok soru aldığını ama bu konuyu umursamadığını ve terapistiyle de görüşmeler yaptığını belirtmişti.

Emily Ratajkowski, makalesinde hamileliği sırasında bilincinin nasıl değiştiğini ve bebeğinin cinsiyetinin ne kadar önemsiz olduğunu da anlatmıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.