Kendi dizisini babasına yasakladı!

Tüm dünya onu ve dizisini izliyor ama diziyi izlemek o oyuncunun babasına yasak!

Yayınlanma Tarihi: 12.04.2015 02:40
Değiştirme Tarihi: 12.04.2015 02:40
Kendi dizisini babasına yasakladı!


Game of Thrones’un Khalessi’si Emilia Clarke, dizideki rolünü çok sevdiğini ama babasına diziyi kesinlikle izletmediğini söyledi.28 yaşındaki Clarke, İngiliz Vogue dergisinin mayıs sayısına dizideki sarışın hali Daenerys Targanyen olarak kapak oldu.
 
Emilia Clarke, babasıyla özel bi ilişkisi olduğunu söylüyor: ‘Babama aktris olmak istediğimi söylediğimde bana öğrenmem gereken tek bir şey olduğunu söyledi: Yanında patates kızartması da ister misin?'
 
Her ne kadar babası önce onunla biraz alay etmiş olsa da, Clarke’ın dizideki başarısı yadsınamaz. Khalessi, kısa süre içinde dizinin en popüler karakterlerinden biri haline geldi.


 
'Senaryoyu okudum ve babamı uyardım'


 
Elbette Clarke’ın cesur sahnelerinin de bunda payı büyük. ‘Dizide oynamam üzerine bir teklif geldiğinde ailemle birlikte tatildeydim’ diyor, Clarke. ‘Senaryoyu okudum ve babamı en başta uyardım: ilk beş bölümü kesinlikle izlemeyeceksin! ’
 
Elbette her filmi için aynı şeyi yapmıyormuş. Clarke’ı bu sene beyazperdede ‘Terminator Genisys’de Sarah Connor olarak da izleyeceğiz. 
 

İlgili Sayfalar: Magazin