Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Emel Sayın Tarık Akan'ın fotoğrafını görünce duygulandı

Emel Sayın Tarık Akan'ın fotoğrafını görünce duygulandı

Bostancı Gösteri Merkezi’nde konser veren sanatçı “Yapamam dediğim zamanlarda 15 filmde yer aldım. Keşke daha çok oynasaymışım” dedi.

05.12.2016 12:41

Emel Sayın, önceki gece ‘Başrolde Emel Sayın-Film Müzikleri’ adlı konseriyle Bostancı Gösteri Merkezi’nde sevenleriyle buluştu. Sanatçı, yaklaşık 2 bin 500 kişinin doldurduğu alanda, 3.5 saat boyunca sahnede kaldı.

1970-80 yılları arasında oynadığı 15 filmde söylediği şarkılardan oluşan repertuvarla sevenlerinin karşısına çıkan sanatçı, müzik ziyafeti verdi. Barkovizyonda filmlerden karelerin yansıtıldığı konserde, merhum Tarık Akan’ın görüntüsüyle duygulanan sanatçı, çekimlerinde yaşadıklarını olayları anlatırken hem güldürdü, hem duygulandırdı. 

Yeşilçam pişmanlığı
Son filmini Cüneyt Arkın’la çektiklerini söyleyen Sayın, “ Yeşilçam zamanında 15 filmde oynadım. ‘Yapamam edemem’ dedim ama soktular oyunculuğa. Şimdi çok pişmanım. Keşke biraz daha film yapsaymışım. Daha çok oynasaymışım” sözleriyle büyük alkış aldı. Kullandığı kostümleri de sahneye çıkaran sanatçı, “Filmlerimdeki  kıyafetlerimi saklarım. Eskiden giyiyordum. Ama şimdi olmuyor” diyerek herkesi güldürdü. 

Yorumlar | 0
üye profil