Elon Musk'ın kız arkadaşı Grimes, ruhundan bir parçayı satışa çıkardı

Mayıs ayının başında “X Æ A-12 Musk” ismini verdikleri bir bebeği dünyaya getiren Elon Musk'ın sevgilisi şarkıcı Grimes, ruhunun bir parçasını açık artırmayla satacağını açıkladı. 31 Ağustos tarihine kadar internet üzerinden teklif yapılabilecek 'Ruh ilanı'nda, en yüksek teklifi veren kişi, Grimes'ın ruhundan bir parçayı satın aldığına dair yasal belgenin sahibi olacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Grimes, 'kimsenin almasını istemediğim için 10 milyon dolar fiyat belirledik ancak iş felsefi açıdan daha da ilginçleşti' dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 30.05.2020 13:15
Değiştirme Tarihi: 30.05.2020 13:15
Elon Musk'ın kız arkadaşı Grimes, ruhundan bir parçayı satışa çıkardı

Tesla ve SpaceX'in CEO'su Elon Musk'ın sevgilisi Grimes da gündemden düşmüyor. Kanadalı şarkıcı, ruhunun bir bölümünü satışa çıkardığını açıkladı. Mayıs ayının başlarında Elon Musk'tan bir bebek dünyaya getiren Grimes, şarkıcılığının yanı sıra sanatın diğer dallarıyla da ilgileniyor. 

Resimlerini, çektiği fotoğrafları açtığı sergide satışa çıkaran 32 yaşındaki Grimes'ın koleksiyonundaki en değerli şey ise 'ruhunun parçası' gibi görünüyor.

31 Ağustos'a kadar, en yüksek teklifi veren kişi, Grimes'ın ruhundan bir parçaya sahip olacak. 

Koleksiyonda Grimes'ın en iyi teklifi getiren kişiye "ruhunun bir parçasını sattığını" gösteren bir yasal belgeden oluşan kavramsal sanat çalışması da var.