Elif Ada'ya gelen yorumlar sonrası annesi Ayşegül Yıldız isyan etti

Yıllar sonra yeniden ekrana gelmeye başlayan İbo Show'un sürpriz konuklarından biri de 7 yaşındaki kızı Elif Ada oldu. Çekimleri annesi Ayşegül Yıldız ile birlikte kenardan takip eden Elif Ada, kısa süreliğine konukların arasında yer aldı. Elif Ada'nın İbo Show'daki halleri sosyal medyada gündem olurken, annesi Ayşegül Yıldız, gelen olumsuz yorumlara isyan etti. 

Yayınlanma Tarihi: 14.12.2020 10:07
Değiştirme Tarihi: 14.12.2020 10:07
Elif Ada'ya gelen yorumlar sonrası annesi Ayşegül Yıldız isyan etti

Cumartesi akşamı yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkan İbo Show'un bu haftaki konukları Serdar Ortaç, Gülben Ergen, Nilgün Belgün ve Mustafa Üstündağ oldu. 

Programda kısa süreliğine ekranda gözüken Elif Ada ise gecenin büyük sürprizine imza atmış oldu. 

Kızı Elif Ada’nın kendisini internetten dinleyerek ‘baba neden söylemiyorsun’ dediğinde pişmanlık duygusu yaşadığını anlatan Tatlıses, “Utandım hep. Eski yaptığım nameleri yapamam diye utandım. Beni tanıyanlara mahcup olmamak için söylemedim. Elif Ada ‘neden söylemiyorsun’ dedi. Bu babamın sesi der mi diye utandım, söylemedim” dedi.

İBRAHİM TATLISES'İN ESKİ EŞİ İSYAN ETTİ

Bu sözler gündemdeyken Elif Ada'nın utangaçlığı da gündemde yer alan konulardan biriydi. Sosyal medyada küçük Elif Ada'ya yapılan yorumlar Ayşegül Yıldız'ı kızdırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ayşegül Yıldız kızıyla ilgili yapılan yorumlara isyan ederek şunları söyledi: "Ya Allah aşkına çocuk babasını zaten sürekli görmediği için babasından çok utanıyor. Babasını hayatında ilk defa program sunarken izliyor onun şaşkınlığı ve heyecanı var. Bir de ilk defa stüdyoya girmiş o kadar kamera içinde babası çağırınca gitmeyeceğim dedi. Zorla ikna ettik. O çocuk daha 7 yaşında ve orada şok olmuş halde. Hemen yine kafası farklı çalışan arkadaşlar sallamış da sallamış."