Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
ELÇİN SANGU'YA BÜYÜK ŞOK!

ELÇİN SANGU'YA BÜYÜK ŞOK!

Elçin Sangu, daha önce rol aldığı "Alabora" dizisi yüzünden icralık oldu.

29.06.2016 21:30

‘Kiralık aşk’ isimli dizide canlandırdığı ‘Defne’ karakteriyle adından söz ettiren oyuncu Elçin Sangu, daha önce yayından kaldırılan ‘Alabora’ dizisi nedeniyle mahkemelik oldu. Genç oyuncu, bölüm başı 20 bin liradan 13 bölüm için 260 bin lira ücreti peşin almıştı, ancak dizi dördüncü bölümden sonra yayından kaldırıldı.

Elçin Sangu'nun reklam filminin kamera arkası görüntüleri!

Yapımcı Endemol Medya Prodüksiyon Şirketi, sözleşmede ‘avans’ olarak yazdığı gerekçesiyle ücretin dokuz bölüm karşılığı olan 180 bin liranın iadesini istedi. Dizinin yayından kaldırılmasının kendisinden kaynaklanmadığını ve kendisine peşin olarak ödenen ücretin avans olmadığını belirten Sangu ise borçlu olmadığını iddia ederek tespit için İstanbul Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi’nde dava açtı.

Elçin Sangu makyajsız yakalanınca saçını siper etti!

Hukuk davası devam ederken, yapımcı şirket, peşinatın iadesini ödemeyen ünlü oyuncu hakkında icra takibi başlattı. Sangu ise, yapım şirketiyle aralarında hukuki bir süreç olduğunu ve henüz alacaklısı olup olmadığı bir tutardan dolayı icra takibi yapılamayacağını iddia ederek borca itiraz etti.

Elçin Sangu kazanmaya devam ediyor

Elçin Sangu ve Barış Arduç'tan veda paylaşımları

Kaynak: sabah.com.tr
Yorumlar | 0
üye profil