Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Elçin Sangu rakamı yüksek tutunca işini Hande Erçel'e kaptırdı

Elçin Sangu rakamı yüksek tutunca işini Hande Erçel'e kaptırdı

Elçin Sangu, bir kozmetik firmasının reklamlarında oynamak için 600 bin dolar ücret talep edince firma yetkilileri, 350 bin liraya Hande Erçel'le el sıkıştı.

02.12.2016 14:47

Bir kozmetik firmasının reklamlarında oynamak için 600 bin dolar ücret talep eden Elçin Sangu’nun istediği astronomik ücreti reddeden firma yetkilileri, 350 bin liraya Hande Erçel'le el sıkıştı.

Rol aldığı Kiralık Aşk dizisinin yanı sıra bir kozmetik firmasının da reklam yüzü olan oyuncu Elçin Sangu, ücretinde rekor bir artış yapınca gelen reklam teklifini kaçırdı. Bu yılın başında bir kozmetik firmasının reklamlarında oynamak için 1 yıllık anlaşma karşılığında 1 milyon lira alan güzel oyuncu, ayrıca Türkiye’nin önde gelen giyim firmalarından biriyle de 2 milyon liralık reklam anlaşmasına imza atmıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Takvim Gazetesi’nin yer alan habere göre; 2017 yılı için de bir başk kozmetik firmasıyla anlaşma imzalamak üzere masaya oturan Sangu, firmadan 600 bin dolar (yaklaşık 2 milyon lira) gibi rekor bir ücret istedi. Elçin Sangu'nun talep ettiği bu astronomik ücrete firma yetkilileri sıcak bakmayınca ünlü oyuncu, bu fırsatı Hande Erçel'e kaptırdı. Güzelliğinin yanı sıra sempatik tavırlarıyla da milyonların sevgisini kazanan Hande Erçel, meslektaşı Sangu'nun aksine daha mütevazı davrandı. Erçel, 350 bin liraya firmayla el sıkıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 3
üye profil
İnci cemre doğan 1 yıl önce
handem benim ya
melek yucal 2 yıl önce
hande erçel herkezden güzelrn
İlayda Sarıkaya 2 yıl önce
İkisi de birbirinden güzeller ancak hande erçel daha nazik davranmış ve o kapmış işi ben hande erçel'i elçin sangu'dan daha çok seviyorum tamam elçin'ide sevmiyorum değil