Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Elçin Sangu emlak kraliçesi oldu iddiası!

Elçin Sangu emlak kraliçesi oldu iddiası!

Elçin Sangu hakkında çıkan emlak zengini olduğu yönündeki iddialara yanıt verdi.

09.10.2016 13:15

Son dönemde Kiralık Aşk dizisiyle popülerliğini iyice artıran güzel oyuncu Elçin Sangu hakkında çıkan emlak zengini olduğu yönündeki iddialara yanıt verdi. Kendisine bu konuda gelen bir soru üzerine Sangu, halen kirada yaşadığını ve bir de arabası olduğunu söyledi.

Kiralık Aşk'ın yıldızı Elçin Sangu, "Kısa sürede emlak kraliçesi olduğunuz doğru mu?" sorusuna cevap verdi.

Elçin Sangu, "Büyük paralar kazandığımızı, lüks içinde yaşadığımızı sanıyorlar. Ama alakası yok. Keşke emlak kraliçesi olsam. Hala kiradayım. Normal bir arabam var. Annem de çok mütevazı bir evde oturuyor" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Elçin Sangu kimdir?

Çerkes asıllı olan Elçin Sangu, 13 Ağustos 1985’de İzmir’de dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Mersin Üniversitesi Opera bölümünde tamamlayan Sangu, Sahne Tozu Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi aldıktan sonra dizilerde oyuncu olarak yer almaya başladı.

İlk olarak 2011 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide Jale karakteriyle tanınmıştır. Ardından 2012 yılında Aşk Kaç Beden Giyer adlı dizide Nehir karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Bir Aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora dizilerinde oynamıştır. Şimdilerde ise Star TV'de yayınlanan, başrollerini Barış Arduç ile birlikte paylaştığı Kiralık Aşk adlı dizide Defne karakterini oynamaktadır. 2016 yılının Mart ayında Elidor bakım ürünleri, daha sonra ise Boyner markasının yüzü oldu.

Yorumlar | 0
üye profil