Elçin Sangu: "Durumu kabullendim ve olabildiğince panikten kaçıyorum"

InStyle Türkiye dergisi için objektif karşısına geçen ünlü oyuncu Elçin Sangu, kendisiyle ilgili merak edilen sorulara samimi yanıtlar verdi. 

Yayınlanma Tarihi: 02.02.2021 10:29
Değiştirme Tarihi: 02.02.2021 10:29
Elçin Sangu: 'Durumu kabullendim ve olabildiğince panikten kaçıyorum'

Pandemi ilgili konuşan Elçin Sangu, “Durumu kabullendim ve olabildiğince panik duygusundan kaçınıyorum. Kendimi gayet sakin ve makul bir noktada tutmaya çalışıyorum” dedi. 

“Sosyal medyada 8 milyona yakın bir takipçiniz, size tutkuyla bağlı bir hayran kitleniz var ama aynı zamanda hayatınızı özenle koruyorsunuz. Bu üne rağmen görünmez olmayı, gizli yaşamayı nasıl başarıyorsunuz?” sorusuna ise şu yanıtı verdi: “Çok kendi içine dönük bir hayatım, az arkadaşım ve üç tane küçük çocuğum var; köpeklerim Windu, Padme ve Yoda. Ev hayatını çok seviyorum ve dışarıda vakit geçirmeye pek ihtiyaç duymuyorum. Belki de bu yüzden.”

"İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ ÖNEMLİ"

Dobra olup olmadığı sorulan oyuncu, ifade özgürlüğüne verdiği önemi de şöyle anlattı: “İfade özgürlüğü benim için çok önemli bir konu. Ben düşüncelerimi özel hayatımda da iş hayatımda da net ifade ederim, lafı eğip büküp dolandırmaktan hoşlanmıyorum. Bunun için de tepki almak beni rahatsız etmez, çünkü belki de kişinin duymaktan kaçtığı şeyleri net bir şekilde söylemişimdir!”