Ekranlardaki yaprak dökümü devam ediyor: Şefer Sözü dizisi için final kararı verildi...

Final yapan dizilere bir yenisi daha eklendi. Son zamanlarda yaşanan ekranlardaki yaprak dökümü devam ediyor. Başrolünde Tolgahan Sayışman'ın yer aldığı Şeref Sözü dizisinin 4. bölümüyle birlikte ekranlara veda edeceği belirtildi.

Yayınlanma Tarihi: 29.10.2020 16:12
Değiştirme Tarihi: 29.10.2020 16:12
Ekranlardaki yaprak dökümü devam ediyor: Şefer Sözü dizisi için final kararı verildi...

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre, koronavirüs salgını nedeniyle birçok yapıma ara verilmişti. Yeniden izleyici karşısına çıkan dizilerin birçoğu kısa sürede final kararı alırken, bazısı da daha hiç başlamadan yayın hayatına son vermişti. Çatı Katı Aşk ve Öğretmen dizisi, final yapan diziler arasındaydı.

Final yapan diziler arasına bir yenisi daha eklendi. Show TV'de yayınlanan ve başrolünde Tolgahan Sayışman'ın oynadığı Şeref Sözü dizisi ekranlara veda ediyor.

Yönetmenliğini Cevdet Mercan'ın yaptığı, senaristliğini ise Eda Tezcan'ın üstlendiği proje, geniş prodüksiyonuyla da dikkat çekmişti. 

Şeref Sözü dizisi oyuncıları arasında; Tolgahan Sayışman, Sude Güler, Hülya Darcan, Aras Aydın ve Öykü Çelik yer alıyordu. 

Şeref Sözü, reyting savaşına yenik düşerek 4. bölümüyle ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Bu sabah ekibe gönderilen 5. bölüm senaryosunun ise çekilmeyeceği öğrenildi.

Etiketler: şeref sözü