Bergüzar Korel üçüncü bebeğine hamile olduğunu açıkladı

Oyuncu Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile müjdeli haberi verdi. Bergüzar Korel, üçüncü çocuğuna hamile olduğunu açıkladı. 

Yayınlanma Tarihi: 02.04.2021 13:59
Değiştirme Tarihi: 02.04.2021 14:00
Bergüzar Korel üçüncü bebeğine hamile olduğunu açıkladı

Uzun süredir ekranlardan uzak olan ve Türkiye'nin dijital platformu Exxen'de yayınlanacak olan 'Kanlı Yayın' dizisiyle geri dönüş yapmaya hazırlanan Bergüzar Korel, flaş bir paylaşımda bulundu. Kendisi ve ailesi için de sürpriz olduğunu söyleyen Bergüzar Korel, üçüncü bebeğine hamile olduğunu duyurdu. 

Bergüzar Korel'in açıklaması şu şekilde:

Ekranlardan uzak kaldığım 3 yılın ardından, beni çok heyecanlandıran, kreatif tarafında olduğum ve aylardır çok kıymetli bir ekiple hazırlandığımız "Kanlı Yayın" adlı dizimiz için sete çıkmaya hazırlanırken ailecek de bizi çok şaşırtan bir sürpriz ile karşılaşarak hamile olduğumu öğrendim.

Hamile olmam projeye devam etmeme engel değilken, artan vakalar yüzünden çekimlerimizi ileri bir tarihe attığımızda maalesef fiziksel değişimim karaktere ve projemize uygun olmayacağı için aylardır üzerine çalıştığımız işimizi erteleme kararı almak zorunda kaldık.

Haber ile ilgili metin girin!.

Bir yandan minik bebeğimiz, bir yandan çok kıymetli insanlar ile büyük bir emek vererek üzerine çalıştığımız bu projeye veda etmek...

Benim için hiç kolay değil...

Tüm bu süreçte harika insanlarla çalıştım. Yönetmenimiz Can Ulkay, senaristimiz Selim Erkul, yapımcımız Ahmet Kayımtu ve Julia Berköz, yapım şirketimiz Saran Studios ve Exxen ailesi...

Çok şey öğrendiğim ve harika bir yaratım süreci geçirdiğim tüm ekip arkadaşlarım hepinize çok teşekkür ederim.

Dileğim sağlıklı günlerde tekrar kesişsin yollarımız.

GEÇTİĞİMİZ YIL HAN'I KUCAĞINA ALMIŞTI

Oyuncu Halit Ergenç ile evli olan Bergüzar Korel, geçtiğimiz yıl mart ayında ikinci oğlu Han'ı kucağına almıştı. Çiftin, Ali isminde bir çocukları daha bulunuyor. 

Haber ile ilgili metin girin!.