Ekranın kurallarını belirleyen rol model erkekler

Ekranın kurallarını belirleyen rol model erkekler

Ekranlarda izlediğimiz oyuncuların güçlü bir duruşu olmasını seviyor ve özel hayatlarında da yakından takip ediyoruz. Haliyle ekranın kurallarını da bu güçlü duruşa sahip aktörler belirliyor. Etraflarında kurulan projeler ve arkalarındaki büyük kitlelerle birlikte etkilerini arttırarak yola devam ediyorlar. İşte ekran kurallarını belirleyen, izlerini takip ettiğimiz ve idol olarak belirlediğimiz o güçlü erkekler!

KENAN İMİRZALIOĞLU

Kenan İmirzalıoğlu, ekranda boy göstermeye başladığı ilk andan itibaren yerinin sağlam olacağının sinyallerini vermişti. Yer aldığı her projeyle birlikte bir adım daha ileri gitti ve  zaman ilerledikçe adımları daha da sağlamlaştı. Bilhassa erkek kitlesi çok geniş olan ve ekranda yer aldığı her işle adından söz ettirmeyi başaran Kenan İmirzalıoğlu, seyircinin “Gözüm kapalı izlerim!” dediği isimlerden haliyle…

 

KIVANÇ TATLITUĞ

Kıvanç Tatlıtuğ, şüphesiz ki ekranın en beğenilen ve heyecanla takip edilen jönlerini saydığımızda ilk sıralarda yerini alacaktır. İlk projesinden son projesine kadar kat ettiği yol, büründüğü farklı karakterler ve akıllıca yaptığı proje tercihleri ile ekrandaki tahtını korumayı da başardı. Ekranlara uzun bir ara vermesine rağmen yeni peojesini merakla bekletebiliyor olması da bunun en büyük göstergelerinden bir tanesi…

 

ENGİN AKYÜREK

Yer aldığı ilk projeden bu yana, günden güne daha büyük bir kitleye ulaşan Engin Akyürek de namını sınırlar ötesine duyurdu. Artık herkesin bir şekilde var olduğu sosyal medyada olmaktan hoşlanmayışı ve cool duruşu, koyduğu hafif ve etkili mesafe ile seyircisine farklı bir yerden bakıyor. Eşsiz yeteneği bir yana, bu mesafe de canlandırdığı karakterler ile Engin Akyürek arasına ince bir çizgi çekiyor.

 

HALİT ERGENÇ

Halit Ergenç’in kariyerinde iki büyük kırılma olduğunu söyleyebiliriz: İlki kariyerinde başrol müthiş bir sıçrama yaşadığı Binbir Gece, diğeri ise çok uzun süre listenin zirvesinden düşmeyen ve etkisini hala devam ettiren Muhteşem Yüzyıl! Halit Ergenç, uzun bir süredir herhangi bir projede yer almamasına rağmen hala en merakla beklenen oyuncuların başında geliyor. Onsuz bir ekran düşünemeyen seyircisi, Halit Ergenç’i yeni projesinde de yalnız bırakmayacak, belli!

 

BARIŞ FALAY
Hayat verdiği güçlü karakterlerle birlikte ekranda da daha sağlam bir konuma gelen, daha kendinden emin adımlar atan Barış Falay da ekrandaki etkisi güçlü aktörlerimizden bir tanesi… Genç kitleden, daha yetişkin bir kitleye kadar geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Barış Falay’ın bıraktığı etki daha uzun süre devam edecek!

 

NEJAT İŞLER

Nejat İşler, ekranın ve beyazperdenin değişmeyen, değişmesini istemediğimiz isimlerinden bir tanesi… Duruşundan, kalemine, oyunculuğuna kadar birçok yönüyle seyircisinin beğenisini kazanan ve ciddi bir kitleye ulaşan Nejat İşler’in artık bir sembol haline geldiğini söylemek yanlış olmaz.

 

MEHMET GÜNSÜR

Yıllardan beri ekranlarımızı süsleyen, hatta ekranda büyüyen, isimlerden biri olan Mehmet Günsür, kariyer basamaklarını öyle emin adımlarla tırmandı ki, kitlesi yavaş yavaş ve sağlam bir şekilde oluştu. Şimdilerde yer aldığı projeler konusunda daha seçici davranıyor ve gerçek manada içine sinmeyen herhangi bir işte yer almıyor, bu da onun daha kalıcı olmasını sağlıyor.

 

MURAT YILDIRIM

İlk başrol deneyimini yaşadığı Fırtına dizisi ile esas çıkışını yakalayan ve daha sonrasında Asi ile birlikte ekranın vazgeçilmez jönlerinden biri olmayı başaran Murat Yıldırım, Suskunlar ve Kocan Kadar Konuş ile de iki farklı kitleye hitap ederek kitlesini daha geniş bir yelpazeye yaydı. Özellikle sosyal medyadaki mizahi ve samimi duruşu da hayranları tarafından beğeniyle karşılandı.  

 

AHMET KURAL – MURAT CEMCİR

Ahmet Kural ve Murat Cemcir, İşler Güçler ile yakaladıkları büyük çıkışı başarılı bir şekilde yönlendirerek “komedi” denildiğinde akla gelen ilk isimler olmayı başardılar. İkisini ayrı ayrı düşünemediğimiz gibi, yer aldıkları her işi de büyük bir merakla beklemeye başladık. Bu efsane ikili daha uzun yıllar yüzümüzdeki gülümsemeyi korumamızı sağlayacak, belli!

 

ÇAĞATAY ULUSOY

Henüz yaşı çok genç olmasına rağmen geniş bir kitleye hitap etmeyi ve özellikle genç nesil için bir idol olmayı başaran Çağatay Ulusoy, şüphesiz ki ekrandaki yeri en sağlam isimlerden bir tanesi… Son dönemlerde daha olgun bir çizgide yürümeye başlayan Çağatay Ulusoy’un farklı bir kitleye de hitap etmeye başlayacağı aşikar! 

 

noluyo.tv Tarafından hazırlanmıştır.
 

Görüntülenme : 51 Yayınlanma Tarihi: 28/08/2016 10:32:39

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin