Edis ve Soner Sarıkabadayı'ya tam not

Edis ve Soner Sarıkabadayı'ya tam not

EXPO 2016 Antalya’nın yerli konserler serisinde pop müzik sanatçıları Edis ve Soner Sarıkabadayı sahneye çıktı.

Londra doğumlu Edis Görgülü ile Türk Pop Müziği'nin sevilen ismi Soner Sarıkabadayı, EXPO 2016 Antalya’nın yerli konserler serisinde sahne aldı. Antalya Turkcell Büyük Amfi Tiyatro’da Alem FM’in program yapımcısı Adem Metan sunduğu gecede, ilk olarak sahneye şarkıcı, şarkı yazarı ve Edis çıktı.

Edis, son dönemlerde dillerden düşmeyen ’Benim Ol’, ’Olmamış mı?’ ve ’Dudak’ gibi birçok şarkıyı EXPO 2016 Antalya’daki ziyaretçileriyle birlikte söyledi. Altın Kelebek Ödülleri, Kral Türkiye Müzik Ödülleri dahil olmak üzere birçok yarışmada ’En İyi Çıkış Yapan Sanatçı’ dalında ödüller kazanan Edis, hayranlarından tam not aldı.

Genç sanatçıdan sonra sahneye Soner Sarıkabadayı çıktı. Yaklaşık bir saat süren performansı sırasında Sarıkabadayı, eski ve yeni şarkılarının bazılarını EXPO 2016 Antalya ziyaretçileriyle birlikte söyledi. 5 bin kişilik Turkcell Büyük Amfi Tiyatro’yu dolduran izleyicileri performansı ve seslendirdiği şarkılarla coşturan Sarıkabadayı, sevenlerinden büyük alkış aldı. Sarıkabadayı, konser sırasında küçük oyuncu Emir Berke Zincidi ile düet yaptı.

Konser sonrası Edis ve Soner Sarıkabadayı’ya, EXPO 2016’nın sembol çiçeği olan şakayık hediye edildi.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 29/08/2016 20:42:36

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin