EDHO'nun yayından kaldırılacağı iddialarını oyuncu Oktay Kaynarca sosyal medyadan yaptığı paylaşımla doğruladı

ATV ekranlarında tanıtımı döndüğü halde yayınlanacağı günde ekrana gelmeyen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hakkında ortaya atılan dedikodular doğru çıktı. EDHO'nun yaşanan anlaşmazlıklar sebebiyle yayından kaldırılacağı iddialarını EDHO'nun başrol oyuncusu Oktay Kaynarca sosyal medya hesabı instagram üzerinen yaptığı paylaşımla doğruladı. Kaynarca açıklamasında  "Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım 'EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ' ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum. Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşça kalın…" ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi: 31.10.2021 13:41
Değiştirme Tarihi: 31.10.2021 13:43
EDHO'nun yayından kaldırılacağı iddialarını oyuncu Oktay Kaynarca sosyal medyadan yaptığı paylaşımla doğruladı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yayın tarihinde ekranlara gelmemiş ve acaba yayından kaldırılıyor mu? dedikodularını ortaya çıkarmıştı. Hayranları tanıtımı yapılan dizinin ekrana gelmemesine tepki göstermişti. EDHO'nun yapımcıları ile ATV kanal yönetimi arasında sıkıntılar olduğu iddia edilmişti. Yaşanan tüm bu gelişmelere son noktayu ünlü oyuncu Oktay Kaynarca koydu. Oktay Kaynarca sosyal medya hesabı instagram üzerinden yaptığı açıklamasında EDHO'nun artık yayınlanmayacağını doğrduladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İşte Oktay Kaynarca'nın o paylaşımı;

"At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir' Cengiz Han....

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim. Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım 'EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ' ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum. Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşça kalın…"

İlgili Sayfalar: Magazin