EDHO' devam edecek mi? Oktay Kaynarca'dan en son açıklama geldi!

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin yayından kalkması ile ilgili konuşan Oktay Kaynarca çok özel açıklamalarda bulundu. Rol aldığı 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin yayından kalkması hakkındaki sorulara yanıt veren Kaynarca, "Arkadaşlar bana sormayın, gerçekten benim cevap verme yetkim ve bilgim yok. Bunun cevabını ben veremem, şu anda çekim yok, çekilmeyeceği ve devam etmeyeceği bilgisine sahibiz. Yayın probleminde oyuncular veya çalışanlarla alakalı bir durum yok" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 14.11.2021 09:22
Değiştirme Tarihi: 14.11.2021 09:26
EDHO' devam edecek mi? Oktay Kaynarca'dan en son açıklama geldi!

Türk dünyasında kültürel ve sanatsal iş birliğinin artırılması amacıyla düzenlenen 'Korkut Ata Türk Dünyası Film Festivali', 13 ülkeden 100’ün üzerinde yapımcı, oyuncu, yönetmen ve sinema profesyonelini İstanbul’da buluşturdu. Düzenlenen törende ödül veren taraf olan Oktay Kaynarca, keyifli halleri ile dikkat çekti.

Düzenlenen törene katılan Türkiye'nin başarılı isimleri, kırmızı halıda boy gösterdi. Özcan Deniz, Oktay Kaynarca, Fahriye Evcen, Barış Arduç ve Tuba Ünsal gibi isimler geceye katıldı.

Oktay Kaynarca, "Çok güzel ve muhteşem bir tören oldu, içeride çok güzel bir hava vardı. Türk dünyası olunca zaten her şey çok güzelleşiyor, sanat ile olsa da Türk Dünyasının bir araya getirmek çok güzel bir fikir. 100 milyonlarca Türkün bir araya gelip muhteşem bir şey yaratabileceği beni çok heyecanlandırıyor, umarım daha güzel işlerde bir araya geliriz" dedi.

Rol aldığı 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin yayından kalkması hakkındaki sorulara yanıt veren Kaynarca, "Arkadaşlar bana sormayın, gerçekten benim cevap verme yetkim ve bilgim yok. Bunun cevabını ben veremem, şu anda çekim yok, çekilmeyeceği ve devam etmeyeceği bilgisine sahibiz. Yayın probleminde oyuncular veya çalışanlarla alakalı bir durum yok" dedi.

VEDA ETTİ

Geçtiğimiz hafta 200'üncü bölümüyle ekranlara dönmesi beklenen 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisi, ani bir kararla yayından kaldırılmış, başrol oyuncusu Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla izleyicilere veda etmişti. (Milliyet)

İlgili Sayfalar: Magazin