Eda Taşpınar'dan iddialara yanıt geldi: "Ayrılık yok, fikir ayrılığı var"

Önceki akşam Tarabya'da görüntülenen sosyetik güzel Eda Taşpınar, sevgilisi Çağrı Atakan’la gittikleri bir mekanda kendisine laf atan kişiyle kavga ettiği haberlerini doğruladı. Ayrılık iddialarına ise şu yanıtı verdi: "Ayrılık yok, fikir ayrılığı var." 

Yayınlanma Tarihi: 14.10.2020 09:07
Değiştirme Tarihi: 14.10.2020 09:07
Eda Taşpınar'dan iddialara yanıt geldi: 'Ayrılık yok, fikir ayrılığı var'

Sosyetik isim Eda Taşpınar, sevgilisi Çağrı Atakan'ın darp olayıyla ilgili ilk kez konuştu. Bir restoranda istenmeyen, tatsız olayların yaşandığını belirten Taşpınar, "Erkeklerin arasında bir anlaşmazlık oldu. Bunun sonucunda da biz Çağrı ile fikir anlaşmazlığı yaşıyoruz. Olan bu. Bu kadar" açıklamasını yaptı.

"AYRILIK YOK"

Sevgilisiyle ayrıldığına dair çıkan iddiaları da yanıtlayan Taşpınar, ”Ayrılık yok" dedi.

ÇAĞRI ATAKAN NE DEMİŞTİ?

Çağrı Atakan ise geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak şunları söylemişti: "Bu iddia şöyle doğru değil. Evet biz o mekana yemek yemeye gittik. Orada bir tatsızlık yaşandı. Ama kavga, darp ve dayak yok. Biz Anadolu insanıyız. Örf ve adetlerimiz var. Bana göre ters olan bir hareket yapıldı. Ufak bir tatsızlık yaşandı. Tartışma yaşadığımız şahıslarla daha sonra konuştuk. Şu an aramızda bir problem yok. Neler yaşandığını şu an burada anlatmayayım. Ama bize uymayan bir hareketti. Tatsızlık oldu. daha sonra oturup konuştuk ve sorunu çözdük." 

Haber ile ilgili metin girin!.(Milliyet)