Eda Ece'den sevgilisi Buğrahan Tuncer'e sosyal medyadan sitem: Yazıklar olsun

Ünlü dizi oyuncusu Eda Ece, yaklaşık bir yıldır Anadolu Efes'te forma giyen Buğrahan Tuncer ile aşk yaşıyor. İkili, sosyal medyada birbirinin gönderilerine yorum yaparak bunu belirtmekten çekinmiyor.

Yayınlanma Tarihi: 07.04.2020 11:29
Değiştirme Tarihi: 07.04.2020 11:29
Eda Ece'den sevgilisi Buğrahan Tuncer'e sosyal medyadan sitem: Yazıklar olsun

İlişkilerine dair fotoğrafları sosyal medya üzerinden sık sık sevenlerinin beğenisine sunan ikiliden Eda Ece, sevgilisine sosyal medyadan sitem ederek herkesi şaşırttı.

Forma giydiği takımı Anadolu Efes, Instagram hesabından Buğrahan Tuncer'e neredeyse tüm dünyayı eve kapatan koronavirüs nedeniyle şu günlerde izlediği dizileri sordu ve "#EvdeKal Dizi Önerileri: Buğrahan Tuncer'den evde kalan Anadolu Efeslilere birbirinden heyecanlı ve keyifli dizi önerileri! #BenimYerimBurası" notunu paylaştı. Tuncer ise, Anadolu Efes takipçilerine 'Peaky Blinders', 'Dark', 'La Casa De Papel, 'How I Met Your Mother' ve 'Vikings' dizilerini önerdi.

Eda Ece'den sevgilisine tatlı sert sitem: Yazıklar olsun!

Eda Ece, sevgilisi Buğrahan Tuncer'in önerdiği diziler arasında kadrosunda yer aldığı Yasak Elma'nın olmamasına alınarak Anadolu Efes'in resmi hesabının bu gönderisin altına yorum yapan Eda Ece, sevgilisini kast ederek, "Yasak Elma'yı önermedin mi? Yazıklar olsun" dedi. Buğrahan Tuncer'in sevgilisine ne yanıt vereceği merak konusu oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.