Eda Ece'den Buğrahan Tuncer itirafı! 'Aynı evin içinde yine mi sildin beni?'

'Yasak Elma'nın yıldızı Eda Ece, geçtiğimiz haftalarda basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer'i sosyal medyadan takipten çıkarmış, bu hareketi 'ayrılık' yönünde haberlerin çıkmasına neden olmuştu. Konuyla ilgili sessizliğini bozan güzel oyuncu, 'Evlilik' sorusuna da dikkar çeken bir cevap verdi. İşte detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 31.05.2022 12:35
Değiştirme Tarihi: 31.05.2022 12:35
Eda Ece'den Buğrahan Tuncer itirafı! 'Aynı evin içinde yine mi sildin beni?'

Bir dargın bir barışık birlikteliklerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Eda Ece-Buğrahan Tuncer çiftinden geçtiğimiz günlerde yine 'ayrılık' haberi gelmişti. Daha önce "Özel hayatımı sürekli açıklamak, 'Ayrıldım, barıştım, kavga ettim' demek istemiyorum" diyen ünlü oyuncunun, dördüncü kez ilişkisini noktaladığı iddia edilmişti.

AYRILIK KISA SÜRDÜ!

Birbirlerini sosyal medyadan takip etmeyi bırakmaları gündem olan ikilinin, üç yıllık ilişkilerine yeniden nokta koyduğu ileri sürülmüştü. Küslüğün sebebi merak edilirken, ayrılığın kısa sürdüğü ortaya çıktı. Eda Ece, üst üste ikinci kez EuroLeague şampiyonu olma başarısı gösteren Anadolu Efes’in kutlama gecesine katılmıştı. Şampiyonluk kupası önünde sevgilisi Buğrahan Tuncer’le poz verdiği kareyi 6.3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınlayan oyuncu, nazar boncuğu ve kalp emojisi koyduğu gönderiye, "İkinci kez bu sevinci yaşadık, Avrupa Şampiyonu Anadolu Efes" mesajını yazmıştı.

"SİLİYORUM, SİNİRİM GEÇİNCE EKLİYORUM"

Zaman zaman sevgilisiyle verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sunan Eda Ece, Buğrahan Tuncer'le ilişkisi hakkında, “Buğrahan ile ilişkimiz güzel gidiyor, bir sıkıntı yok. Ben sinirlenince Buğrahan’ı takipten çıkıyorum, sinirim geçince de geri ekliyorum. Ama ben her takipten çıkınca siz ayrılığa yorduğunuz için artık sinirlenince takipten çıkmıyorum” ifadelerini kullanmıştı.

"BUĞRAHAN ÇOK KIZDI, ÇOK"

Beşinci sezonuyla ekranlarda olan 'Yasak Elma' dizisinde hayat verdiği 'Yıldız' karakteri ile izleyicinin beğenisini toplayan sempatik oyuncu, sevgilisi Buğrahan Tuncer'i bir kez daha sosyal medya hesabından takipten çıkarması hakkında konuştu.

Katıldığı ödül töreninde basın mensuplarının çok konuşulan sosyal medya hamlesini hatırlatması üzerine 31 yaşındaki güzel, şu açıklamayı yaptı:

"Sizin için yapıyorum ben onu. Kız üç senedir aynı kişiyle çıkıyor, haber yapabilin, sıkılmayın diye. Arada bir adrenalin olsun diye. Buğra 'Aynı evin içinde yine mi sildin beni?' diyor. 'Şunu yapma, boşuna haber oluyoruz' diyor. Çok kızdı, çok. Bir daha yapmayacağım."

BU YAZ EVLENİYORLAR MI?

Güzel oyuncu, "İlişkinizi evlilikle taçlandırmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna ise "Evet, bir noktada oraya gider ama bu yaz değil. Bu yaza yetişmiyor" yanıtını verdi.

 

İlgili Sayfalar: Magazin