Eda Aşık’ın nişanlısı dolandırıcı çıktı!

Eda Aşık’ın nişanlısı dolandırıcı çıktı!

Metin Aşık’ın kızı Eda Aşık’ın, işadamı sandığı sevgilisi Yasin Erdoğan'ın dolandırıcı olduğu ortaya çıktı

Geçtiğimiz ay nişanlanan Fenerbahçe’nin eski başkanlarından Metin Aşık’ın kızı Eda Aşık’ın, işadamı sandığı sevgilisi Yasin Erdoğan’ın söylediği kişi olmadığı ‘Manevi annem ve babam’ diye tanıştırdığı kişilerin de oyuncu olduğu ortaya çıktı.

Sosyetenin ünlü isimlerinden Eda Aşık’a sahte nişanlı şoku! İ... Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi olduğunu sandığı Yasin Erdoğan’la geçtiğimiz ay Bodrum Türkbükü’nde aile arasında gerçekleşen bir törenle nişanlanan Aşık, yakın bir arkadaşının telefonuyla rüyadan uyandı. Arkadaşının fotoğraftaki şahsın söylediği kişi olmadığı konusunda kendisini uyarması üzerine Aşık olayın üstüne gitti.

Yaptığı araştırmada nişanlısının adı dahi söylediği her şeyin yalan olduğunu, nişan günü kendisiyle ‘Manevi annem ve babam’ diye tanıştırdığı kişilerin bile oyuncu olduğunu öğrenen Aşık, hayatının şokunu yaşadı.

HT Magazin’den Esin Övet’e konuşan Aşık, ‘İyi niyetimin kurbanı oldum. Çok ağladım. Benim başıma geldi başka hiçbir kadının başına gelmesin’ diyerek duygularını dile getirdi.

Görüntülenme : 1121 Yayınlanma Tarihi: 16/08/2016 10:58:40

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin