Ecem Buse Alaçam kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Ecem Buse Alaçam hakkındaki bilgi

Ecem Buse Alaçam kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye dördüncü bölümün dikkat çeken isimlerinden birisi de Ecem Buse Alaçam oldu. Performansıyla 3 jüri üyesini döndürmeyi başaran yarışmacı hakkındaki bilgiler araştırılıyor. Peki, O Ses Türkiye Ecem Buse Alaçam kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 23.10.2021 21:32
Değiştirme Tarihi: 23.10.2021 21:32
Ecem Buse Alaçam kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Ecem Buse Alaçam hakkındaki bilgi

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu devam ediyor. Bu turda yer alan yarışmacılardan Ecem Buse Alaçam, dördüncü bölümde performansıyla damga vurdu ve üç jüri üyesini döndürmeyi başardı. Peki, Ecem Buse Alaçam kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

O SES TÜRKİYE ECEM BUSE ALAÇAM KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Ecem Buse Alaçam, 23 yaşında. 19 Mayıs Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünde geçen yıl mezun olmuş. Yaklaşık bir ay önce Şanlıurfa'da müzik öğretmenliği yapıyor. Müziğin çok küçük yaşlardan beri hayatında olduğunu ve müzik öğretmenliği için birçok şeyden feragat ettiğini söyleyen Ecem Buse Alaçam, ileride hedefleri arasında sahnelere yer almak ve profesyonel olarak ilerlemeyi istediğini söyledi.

ECEM BUSE ALAÇAM HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin dördüncü bölümünde ekrana gelen Ecem Buse Alaçam, “CAN KIRIKLARI” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk, Murat Boz’u döndürdü. Ecem Buse Alaçam, yoluna Beyazıt Öztürk’ün takımında devam etmeyi seçti.

 

İlgili Sayfalar: Magazin