Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ece Uslu'ya büyük şok! O davadan 600 bin TL kazandı ama...

Ece Uslu'ya büyük şok! O davadan 600 bin TL kazandı ama...

Son olarak Karagül adlı dizi ile seyirci karşısına çıkan Ece Uslu, Osman Yağmurdereli'nin eşi Esin Yağmur Dereli ile mahkemelik olmuştu. Dava sonucunda 600 bin TL kazanan Ece Uslu hala parayı alamadığını söyledi.

09.08.2016 10:13

2007 yılında açtığı dava sonucu faiziyle birlikte 600 bin TL kazanan Ece Uslu, "Kayıtlarda üstüne hiçbir şey gözükmüyor. Yine bir bardak soğuk su içeceğim" dedi.

Yeni sezon öncesi Bodrum'da dinlenen Ece Uslu, 2007 yılında Osman Yağmurdereli'nin yapımcısı olduğu dizi film 'Elveda Derken'de 'Lale' karakterini canlandırıyordu. Ünlü oyuncunun, Osman Yağmurdereli 2008'de hayatını kaybedince parasını alamadığı öne sürüldü. Bunun üzerine eşi Esin Yağmurdereli'ye 250 bin TL'lik dava açan Uslu'nun, 9 yıl sonra faiziyle birlikte 600 bin TL kazandığı iddia edildi. Uçankuş'un haberine göre; Ece Uslu'ya hala ödeme yapılmadı. İsyan eden Ece Uslu, "Dava benim lehime sonuçlandı. Esin Yağmurdereli'den 600 bin TL'ye yakın alacağım var" dedi.

Güzel oyuncu, "Resmi kayıtlarda Esin Yağmurdereli'nin üstüne hiçbir şey gözükmüyor. Hepsini yeğeninin üzerine yapmış. Korkarım ki; ben yine bir bardak soğuk su içeceğim" ifadelerini kullandı. (Vatan)

Yorumlar | 0
üye profil