Ece Üner'in Kim Kardashian sözlerine Deniz Çakır'dan eleştiri geldi, Üner'den yanıt gecikmedi

Show TV Ana Haber Spikeri Ece Üner, ABD'li reality show yıldızı Kim Kardashian'ın Azerbaycan - Ermenistan çatışmalarında Türkiye'yi suçlayan sözlerini haber bülteninde gündeme getirdi. 

Yayınlanma Tarihi: 29.09.2020 13:41
Değiştirme Tarihi: 29.09.2020 13:41
Ece Üner'in Kim Kardashian sözlerine Deniz Çakır'dan eleştiri geldi, Üner'den yanıt gecikmedi

Ece Üner, "Kardashian'ın kameralara göstermeye alışık olduğu ve hepimizin yakından tanıdığı büyük bir kaynağı var. Bu sözleri söylerken de bu çıkışı yaparken de yine aynı kaynağı mı referans aldı acaba?" diyerek Kim Kardashian'a yanıt verdi. Üner'in bu sözleri sosyal medyada olumlu karşılık bulduğu kadar olumsuz yorumlar da aldı. O isimlerden biri de oyuncu Deniz Çakır oldu.

Deniz Çakır, Ece Üner'in bu sözleri için, “Bu nasıl avam, yakışıksız bir üsluptur. Pes yahu... Bu üslupla ana haber sunuyor, inınılır gibi değil...” dedi. Deniz Çakır sözleri, Twitter'da kısa sürede gündem olurken, Ece Üner bir cevap da oyuncu Deniz Çakır'a verdi.

Ece Üner, Deniz Çakır'a şunları söyledi: 

Pes’miş! Özünde; “bir yerinden uydurma” dedim! Esas cinsiyetçilik, burada “cinsiyetçilik” aramak! Ben “sıradan” kadınların hakkını ararken siz neredeydiniz? Kardashian’la kadın hakları savunucusu olduğunuzu hatırlayacağınız Kim’in aklına gelirdi? Samimiyetsizliğiniz mide bulandırıcı!"