Ece Sükan-Uğur Güven ilişkilerine tekrar şans verdi

Oyuncu ve stil danışmanı Ece Sükan, önceki gün iş insanı Uğur Güven ile birlikte bir AVM'de görüntülendi. Uğur Güven ile Ece Sükan, bir dargın bir barışık ilişkilerine tekrar şans verdi.

Yayınlanma Tarihi: 06.10.2020 09:10
Değiştirme Tarihi: 06.10.2020 09:10
Ece Sükan-Uğur Güven ilişkilerine tekrar şans verdi

Uğur Güven ile Ece Sükan, bir dargın bir barışık ilişkilerine tekrar şans verdi.İkili, öğle saatlerinde geldikleri AVM’de baş başa yemek yiyip keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.
Yaklaşık iki saat kaldıkları restorandan ayrıldıktan sonra meydan katında bulunan mağazaları gezen ikili aralarında buzları eritti.

Ece Sükan, ayrıldığı sevgilisi Uğur Güven’in aracını kullandığı için gelen eleştirilere, “Medeniyet bu işte. Bazen sevmediğiniz için ilişki bitmiyor. Sadece yollar ayrılıyor. Bunlar çok normal şeyler" demişti.

Geçtiğimiz günlerde Bebek'te birlikte görüntülenen Ece Sükan-Uğur Güven'in gecesi tatsız bitmişti. Çift, araçlarının gelmesini beklerken kısa süreli bir tartışma yaşamıştı. Bir köpekleri bulunan Sükan ve Güven'in, ayrılık sonrası hayvanlarının kimde kalacağının tartışma konusu olduğu öğrenilmişti.