Ece Seçkin koronavirüs mutasyonu ile ilgili gelişmelere küfür ederek tepki gösterdi

Koronavirüsün mutasyona uğradığına yönelik yaşanan son dakika gelişmeleri sonrası tüm dünya büyük panik yaşamaya başladı. Ünlü şarkıcı Ece Seçkin ise corona virüsü mutasyonuna dair haberlere sosyal medya hesabından küfür ederek tepki gösterdi. Peki şarkıcı Ece Seçkin korona mutasyonu için ne dedi? İşte corona mutasyonuyla ilgili Ece Seçkin'in tepkisi

Yayınlanma Tarihi: 22.12.2020 12:28
Değiştirme Tarihi: 22.12.2020 12:28
Ece Seçkin koronavirüs mutasyonu ile ilgili gelişmelere küfür ederek tepki gösterdi

Koronavirüs ile ilgili son dakika haberleri gündemde yer almaya devam ediyor. Yaşanan son gelişmeler, koronavirüsün mutasyona uğradığı ve çok daha fazla bulaşı hale geldiğiyle ilgiliydi... Çok sayıda uzman bu konuya dair açıklamalar yaparken, sosyal medya kullanıcıları da düşüncelerini paylaşıyor.

O isimlerden biri de 29 yaşındaki şarkıcı Ece Seçkin oldu... Ancak Ece Seçkin'in kendini ifade etme şekli, sosyal medyada gündem yarattı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Virüsün mutasyona uğradığını ve bu sefer bulaş hızının daha fazla olduğunu öğrenen şarkıcı, Twitter hesabından "Mutasyonuna da aşına da bulaş hızına da sosyal mesafene de s... senin covid kere yeter artık s....r git" dedi.

Pilot Çağrı Terlemez ile uzun süredir aşk yaşayan ve evlilik teklifi alan Ece Seçkin, koronavirüs tedbirleri nedeniyle nikahını ertelemişti.