Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Güzel şarkıcı G.Saray'ın yıldızıyla görüntülendi

Güzel şarkıcı G.Saray'ın yıldızıyla görüntülendi

Muğla'nın Bodrum ilçesinde hareketlenen gece eğlencelerinde Galatasaraylı milli futbolcu Emre Çolak, şarkıcı Ece Seçkin ile görüntülendi.

23.06.2014 20:28

Muğla'nın Bodrum ilçesinde hareketlenen gece eğlencelerinde Galatasaraylı milli futbolcu Emre Çolak, şarkıcı Ece Seçkin ile görüntülendi. Objektiflere yansımaları üzerine Seçkin'in hızlıca yanından ayrıldığı Çolak, başka bir eğlence mekanına geçti.

Haber ile ilgili metin girin!.Sezonun sona ermesiyle birlikte birçok futbolcu soluğu tatil beldelerinde aldı. Bunlardan biri de Bodrum'da tatil yapan Galatasaray'ın genç oyuncusu Emre Çolak oldu. Çolak, şarkıcı Ece Seçkin ile görüntülendi. Aynı locada eğlenirken görüntülenen ikili, fotoğraflarını çekildiği fark edince hızla locadan kalkıp, farklı yönlere giderek uzaklaştı. Bu sırada mekanın korumaları da gazetecilerin görüntü almasına engel olmaya çalıştı. Mekandan yalnız olarak olarak çıkan Çolak, yakındaki başka bir eğlence kulübüne geçmesi dikkati çekti. Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.   Hazal Kaya mı, Gizem Karaca mı? Sizce kim daha güzel?
Yorumlar | 0
üye profil