Ece Ronay'dan Mehmet Ali Erbil ve kızı Yasmin Erbil'e ağır gönderme!

Mehmet Ali Erbil'in kendisine gönderdiği mesajları ifşa ederek magazin gündemine oturan ünlü şarkıcı Ece Ronay, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla, Mehmet Ali Erbil ve kızı Yasmin Erbil'e göndermede bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 23.11.2021 10:38
Değiştirme Tarihi: 23.11.2021 10:38
Ece Ronay'dan Mehmet Ali Erbil ve kızı Yasmin Erbil'e ağır gönderme!

Geçtiğimiz aylarda Mehmet Ali Erbil'in kendisini taciz ettiğini öne sürerek, Erbil'in mesajlarını ifşa eden ünlü şarkıcı Ece Ronay, yine çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı.

Ece Ronay, Yasmin Erbil'in kendisi hakkında kullandığı ''TikTok'ta ünlü olan biri. Prim vermek istemiyorum'' ifadeleri ardından öfkelenerek, ''Hayattaki tek vasfı babasının kızı olmak olan biri için fazla iddialı sözler bunlar.'' yanıtını vermişti. Instagram hesabından bugüne kadar yaptığı şarkıları paylaşarak kariyer yolculuğunu anlatan Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil ve kızı Yasmin Erbil'e göndermede bulundu.

''MALUM OLAYLI ŞARKI''

Klibinde Mehmet Ali Erbil'in yer aldığı 'Git Çatla' şarkısından 'malum olaylı şarkı' diye bahseden Ronay, ''Kimsenin primine ihtiyacım yok. Öyle ya da böyle sevselerde sevmeseler de, beni deli gibi merak eden insanlar hep vardı'' açıklamasını yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.

''ÜÇ BEŞ ESKİMİŞ ÇAKAL''

Bu günlere tırnaklarıyla kazıyarak geldiğini anlatan ünlü şarkıcı, ''Şimdi üç beş eskimiş çakal, 'Benim sayemde' diyemez. Yedirtirim laflarını!'' ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin