Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ece Erken velayet davasından vazgeçti

Ece Erken velayet davasından vazgeçti

Ece Erken oğluna ilgisiz davrandığı gerekçesiyle eski eşi Serkan Uçar'a açtığı velayetin yeniden düzenlemesi davasından vazgeçti.

17.11.2016 13:54

Ünlü sunucu Ece Erken oğluna ilgisiz davrandığı gerekçesiyle eski eşi Serkan Uçar'a açtığı velayetin yeniden düzenlemesi davasından vazgeçti.

İstanbul 8. Aile Mahkemesi'nde görülen duruşmaya Ece Erken, Serkan Uçar ve avukatları katılmadı.

Duruşmada, uzlaştıklarını belirten Ece Erken ve Serkan Uçar avukatları aracılığıyla dava dosyasına feragat dilekçesi koydukları belirtildi. Mahkeme çiftin velayet davasını düşürdü.

ece erken serkan uçar

Velayetin yeniden düzenlenmesini istemişti
Ünlü sunucu Ece Erken, geçtiğimiz yıl boşandığı Serkan Uçar'ın boşanma protokolünde yer alan ve çocuğuyla görüşmesiyle ilgili hükümlerin yeniden düzenlenmesini isteyerek 'velayetin yeniden düzenlenmesi' davası açtı. Babanın çocuğuna karşı ilgisiz davrandığını öne süren Ece Erken dilekçesinde, Serkan Uçar'ın babalık vazifesini yapmadığını, üç yaşından sonra küçük Eymen'in uzunca bir süre babasının yanında kalmamasını istedi.

Bir yıl önce anlaşmalı olarak biten boşanma davasında çiftin oğulları Eymen'in velayeti anneye verilmişti. Protokole göre Serkan Uçar oğlu için aylık bin 500 dolar nafaka ödeyecek, çocuğunu her ayın birinci ve üçüncü haftası, cumartesi ve pazar günleri görecekti. Eymen 3 yaşına geldiğinde, babasının yanında kalabilecekti. (DHA)

Yorumlar | 0
üye profil