Alişan'dan Demet Akalın ile barışma sinyali

Alişan'ın uzun süredir kavgalı olduğu Demet Akalın'ın Hira bebeği sorulunca ...

Yayınlanma Tarihi: 13.02.2014 09:30
Değiştirme Tarihi: 13.02.2014 09:17
Alişan'dan Demet Akalın ile barışma sinyali

Alişan ve Ece Erken önceki gün Bebek'te kamera karşısına geçti. Alişan'ın sunuculuğunu yaptığı programa konuk olacak olan Erken'in program öncesi çekimleri için Bebek'te bir araya gelen ikilinin keyfine diyecek yoktu. İkili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Erken'in çekimler sırasında kucağından indirmediği köpeği Angel'ı seven Alişan köpek fobisini de Angel ile aştı. Köpeklerden bir hayli korktuğu bilinen şarkıcı "Bu köpeğe benzemiyor ki başka bir şey" diye Angel'ı yorumlayınca gülüşmelere neden oldu. Çekim sonrası kendilerini görüntüleyen gazetecilerin karşısına geçen ikili çarpıcı açıklamalar yaptı.

ABİM OLUR

Erken'in geçtiğimiz günlerde oyuncu arkadaşı Saruhan Hünel ile adının aşk dedikodularına karıştığı hatırlatılınca Erken "Tek kelime ile Saruhan Hünel benim ağabim" dedi. Sözlerine daha sonra "Birde benim ağzımın kenarında yiyecek kalmış onu almış öyle bir şey yok. Sivilcem çıkmıştı onu söyledi Saruhan abim" dedi.

Hiç bir televizyon programına da çıkmadığını Alişan'ı kıramadığını vurgulayan Erken "Başka programa çıkmam" demeyi de ihmal etmedi.

DEMET İLE 'KISMET'

Alişan'ın uzun süredir kavgalı olduğu Demet Akalın'ın Hira bebeği sorulunca Erken "Ben gördüm çok mutlu bir aradaydık maşallah" derken muhabirler Alişan'a yönelince "Kısmet" diyerek barışma sinyalleri verdi. Akalın daha önce Alişan ile ilgili "Ben barışırım ama Okan bey asla barışmaz" açıklamasını yapmıştı.

Akşam