Ece Erken eski eşi Serkan Uçar’la barıştı mı?

2015 yılında geçimsizlik ve şiddet iddiasıyla boşanan Ece Erken- Serkan Uçar çifti, sosyal medyadan birbirlerini takip etmeye başladı. İkilinin bu hamlesi ‘Barıştılar mı?’ sorusunu akıllara getirdi.

Yayınlanma Tarihi: 06.01.2020 10:58
Değiştirme Tarihi: 06.01.2020 10:58
Ece Erken eski eşi Serkan Uçar’la barıştı mı?

Sunucu Ece Erken, ailesinin karşı çıkmasına rağmen 2014 yılında Serkan Uçar ile dünyaevine girdi. Ancak ikilinin mutluluğu uzun sürmedi.Çift, bir süre sonra geçimsizlik ve şiddet iddiasıyla soluğu mahkemede aldı. Karşılıklı suçlamalardan vazgeçen ikili, 4 sene önce yollarını ayırdı.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya detoksu yaptığını açıklayan Ece Erken cephesinde şaşırtıcı bir gelişme yaşandı.Erken ile eski eşi Uçar, sosyal medyada birbirini takip etmeye başladı. Çiftin bu hareketi, "Barıştılar mı?" sorusunu akıllara getirdi.

Geçtiğimiz aylarda Ece Erken ve Serkan Uçar'ın ouğlları Eymen 4 yaşına basmıştı. Erken, oğluna eski eşi Serkan Uçar'ın da katıldığı sürpriz bir doğum günü organize etmişti.Bir takipçisi Ece Erken ile eski eşi Serkan Uçar'ı aynı karede görünce, "Doğum gününü kimin yaptığı belli oldu" yorumunu yapmıştı. Erken ise bu eleştiriye, şöyle cevap vermişti:

Sahte hesapcım; doğum gününü ben yaptım. Madem bu kadar fesat, çirkin ve kötüsün hemen söyleyeyim. Eymen'in annesinin maddi ve manevi hiçbir şeye ihtiyacı yok ama Eymen'in annesi ne yaşarsa yaşasın babasını görmeye hakkı var. Serkan 1 hafta önce aradı 'Babalık yapmak istiyorum' dedi.
'Mahkeme istediğin gibi olsun' dedi ve evladım önceliğim. Tabii ki evet dedim. Bu tablodan rahatsız olan varsa sayfamı terk edebilir. Eymen'i 4 yıldır annesi büyütüyor ve annesi hep dimdik ayakta olacak. Şimdi elti misin nesin sayfamdan bir git!