Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
 Ece Erken'den Gülben Ergen'e sitem: Gerçekleri bildiğin halde sustun

Ece Erken'den Gülben Ergen'e sitem: Gerçekleri bildiğin halde sustun

Erhan Çelik'e platonik aşık olduğu yönünde çıkan haberlere tepki veren Ece Erken, Gülben Ergen'e sitem etti.

16.01.2017 14:45

Ece Erken’in Erhan Çelik’e platonik aşk beslediği iddiaları magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. Çıkan haberlerin ardından Gülben Ergen, Erken’e sosyal medyadan destek yorumu yazdı. Ancak Erken, olayın gerçeği yansıtmadığını bildiği halde sessiz kalan Ergen’e sitem etti.

Ece Erken tepki göstermişti
Erhan Çelik'le Gülben Ergen'in evliliğinin bitmesine yol açtığı dedikodularını yalanlayan sunucu, “Benim kimseyle ilişkim yok” dedi. 

Erken, şunları söyledi: “Bu iddia tamamen asılsız. Ben, kendi ayakları üstünde durmaya çalışan bir kadınım. Hayatım, işim ve oğlum. Sadece işimle ilgileniyorum.”

Erken, ayrıca sosyal medya hesabından da şu açıklamayı yaptı: “Benden izin alınarak paylaşılmış oğlumun fotoğrafı ve sadece ‘bey’ diye hitap edip, iş konuştuğum birine platonik âşık yaptınız, yuva yıktırdınız! pardon siz hangi kafayı yaşıyorsunuz! Manyak mısınız!”

Gülben Ergen'e sitem etti
Ünlü sunucunun bu paylaşımına altına Gülben Ergen de yorum yaptı. Ergen, “Güzel kız takma kafana böyle şeyleri… Oğlunla yaşamın tadına keyfine var. Ben her türlü desteğimle yanındayım” dedi.

Bu yorumun ardından Erken, Gülben Ergen’e dert yandı: 

“Keşke haber çıkar çıkmaz açıklama yapsaydın, çok kırıldım, çok üzüldüm, sabahtan beri gözyaşım dinmedi… En ufak alakamın olmadığını bildiğin halde hiç açıklama yapmadın. 

Geç oldu ama yine de teşekkür ederim, yalnız başına mücadele eden bir kadın olarak beni en iyi senin anlaman gerekiyordu, teşekkür ederim.”

Yorumlar | 0
üye profil