Ebru Yaşar nereli? Diyarbakır'a giden Ebru Yaşar düğünde halay çekti

Ebru Yaşar nereli? Diyarbakır'a giden Ebru Yaşar düğünde halay çekti
Yayınlanma Tarihi: 10.11.2019 10:24 | Değiştirme Tarihi: 10.11.2019 10:24

Diyarbakır'da yapılan, kayınbiraderinin düğününe katılan şarkıcı Ebru Yaşar halay başı oldu. Kocasının memleketine gittiği için çok mutlu olduğunu söyleyen Yaşar "Dolayısıyla burası benim de memleketim" dedi.

Şarkıcı Ebru Yaşar, Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde eşi Necat Gülseven'in ağabeyinin düğününde gelin ve damatla birlikte halay çekti.

EŞİMİN MEMLEKETİ, BENİM MEMLEKETİM

Ebru Yaşar, eşi Necat Gülseven'in ağabeyi Besri Gülseven'in düğününe katılmak üzere Diyarbakır'ın Bismil ilçesine geldi. Bir salonda düzenlenen düğüne Ebru Yaşar'ın yanı sıra eşi iş adamı Necat Gülseven, annesi Nesrin Yaşar ve çok sayıda davetli katıldı. Düğün öncesi İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirine konuşan Ebru Yaşar, "Diyarbakır'dayım, memleketimdeyim. Öncelikle eşimin memleketi, dolayısı ile benim de memleketim. Bütün akrabalarımızla birlikte düğündeyiz. Mutluyum ve çok güzel bir akşam benim için. Çifte mutluluklar diliyorum" dedi.

Gelin Melike Demir ve damat Besri Gülseven, Ebru Yaşar ve Necat Gülseven ile birlikte halay çekti. Düğün gece geç saatlere kadar devam etti.