Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ebru Yaşar dönerciye Meclis giriş kartıyla gitti

Ebru Yaşar dönerciye Meclis giriş kartıyla gitti

Eşiyle Etiler'de görüntülenen Ebru Yaşar'ın özel şoförlü otomobillerinin ön camındaki 'TBMM Milletvekili Ek Giriş Kartı' dikkat çekti.

28.12.2016 15:13

Ünlü şarkıcı Ebru Yaşar ve eşi dün Etiler'de buluşup yemek yedi. Çiftin özel şoförlü otomobillerinin ön camındaki 'TBMM Milletvekili Ek Giriş Kartı' dikkat çekti.

Şarkıcı Ebru Yaşar, dün eşi ile birlikte Etiler'deydi. Özel şoförünün getirdiği dönercide Yaşar, eşi Nejat Gülseven'le buluşup döner yedi. 7 buçuk aylık hamile olan sanatçı, mekân çıkışı şoförünün kapısını açtığı Mercedes S 350 model ultra lüks otomobiline binerken objektiflere takıldı.

ebru yaşar

Ön camdaki kart dikkat çekti
Gazetecilerin sorularını cevapsız bırakan şarkıcının eşi Nejat Gülseven'e ait olduğu öğrenilen otomobilin ön camında 'TBMM Milletvekili Ek Giriş Kartı'nın bulunduğu dikkatlerden kaçmadı.

Kartı olmayan araçlar Meclis'e giremiyor
TBMM Güvenlik Yönetmeliğine göre 'Araç Giriş Kartı' olmayan araçlar kesinlikle TBMM Yerleşkesine alınmıyor. Milletvekillerinin özel araçları için "Sivil Savunma Uzmanlığı" tarafından 'Araç Giriş Kartı' düzenleniyor. Bu hizmet, Karşılama ve Danışma Bürosu'nda ilgili birim tarafından yerine getiriliyor.

Meclis'in itibarı zarar görür iddiası
Bir süre önce Ek Giriş Kartları'nın güvenlik sorunu teşkil ettiği ve ilgisiz kişiler tarafından kullandığı gündeme gelmiş, bu kartı taşıyan araçların uygunsuz ortamlarda görüldüğü ve Meclis'in itibarının zarar gördüğü ileri sürülmüştü. (Sözcü)

Yorumlar | 0
üye profil