Ebru Şancı'dan olay Megan Fox paylaşımı! "Sevgilisiyle akşam eve gelseler..."

Galatasaray'da top koşturan Alpaslan Öztürk ile evli olan eski manken Ebru Şancı sosyal medyada hem kocasıyla ilgili yaptığı paylaşımlarla hem de magazin yorumlarıyla gündeme geliyor. Şancı son olarak Megan Fox ve sevgilisini paylaşıp bir paylaşımda bulundu ve yine adından söz ettirmeyi başardı.

Yayınlanma Tarihi: 07.12.2021 15:41
Değiştirme Tarihi: 07.12.2021 15:44
Ebru Şancı'dan olay Megan Fox paylaşımı! 'Sevgilisiyle akşam eve gelseler...'

Model ve oyuncu Megan Fox ile yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan rapçi Machine Gun Kelly sık sık gündeme geliyor. Kocasından ayrılıp genç aşkıyla yaşamaya başlayan Fox sevgilisiyle yaptığı müstehcen paylaşımlarla da sık sık dikkat çekiyor.

Megan Fox son olarak sevgilisinin cinsiyetsiz oje markasının tanıtımındaydı. İkilinin aynı tarzda giyinmeleri ve aynı ojeyi sürmeleri gündem olmuştu.

Bu konu gündemdeyken eski model Ebru Şancı da konuya dair sessiz kalmadı. 2015 yılında futbolcu Alpaslan Öztürk ile evlenen ve son dönemde yorumcu olarak ekranda boy gösteren Şancı, ünlü çiftin fotoğraflarını paylaştı.

Şancı paylaşımında "Yeminle akşam eve çağırsalar gitmem adam yer bunlar. Yazık ettin kendine bu zarganayla" yorumunda bulundu.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin