Ebru Şallı, kendisini eleştirenlere sert bir dille yanıt verdi

Eşi Uğur Akkuş ile beraber tatilde olan Ebru Şallı, sosyal medya hesabı üzerinden tatil karelerini paylaşıyor. Şallı, bu paylaşımları eleştirenlere resmen ateş püskürdü.

Yayınlanma Tarihi: 06.08.2020 11:07
Değiştirme Tarihi: 06.08.2020 11:07
Ebru Şallı, kendisini eleştirenlere sert bir dille yanıt verdi

Geçirdiği zor günlerin ardından eşi Uğur Akkuş’la birlikte Bodrum’a giden Ebru Şallı, son dönemde Instagram hesabından yaptığı tatil paylaşımlarıyla dikkat çekiyordu. Son dönemde sosyal medya hesabı instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Ebru Şallı eleştirilere sert bir dille yanıt verdi. 

Ebru Şallı şu sözleri söyledi;

”Ne zavallı ve nefret içinde bir yazı. İçinin nefretini kusmuş. Neyi hazmedemedi bu kadıncağız. Nefretle bir yere gelemezsin zaten. O nefret yüzüne böyle yansır işte. Benim arkamda ordu var. Koskoca Türkiye Cumhuriyeti var. Sen neden bahsediyorsun? Çocuğumun yasını tutma şeklimin, hesabını kimseye vermeyeceğim. Sen kimsin?" 

"Ayrıca benim melek çocuğumu ve beni konuşma, yazma hakkın da yok. Senin de evladın var. Yarın ne olacağı belli olmaz Allah'tan korkun olsun birazcık."


" İki reyting alıp ölen evladımla benle rant sağlamaya çalışmak ayıp desem o da az olur. Çok günah! Nedir bu düşmanlık? Ben her gün daha iyi olacağım. Çocuğumun istediğini yerine getireceğim. Senin değil! Allah'tan taş yüreğine sevgi, ve merhamet ve şifa diliyorum"