Ebru Şallı ile sevgilisi Uğur Akkuş'tan flaş açıklama

Ebru Şallı ile sevgilisi Uğur Akkuş'tan flaş açıklama

Geçtiğimiz gün Bodrum’da lüks bir teknede görüntülenen model Ebru Şallı ile iş adamı Uğur Akkuş ortak bir basın açıklaması yaptı.

Harun Tan’la 11 yıllık evliliğini 2013'te sonlandıran Ebru Şallı, önceki gün Bodrum Gündoğan açıklarında demirleyen lüks bir teknede sevgilisiyle ilk kez görüntülenmişti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Ünlü modelin gün boyu romantik anlar yaşadığı iş adamı Uğur Akkuş'un, evli ve iki çocuk babası olduğu ortaya çıkmıştı. Magazin gündeminin ilk sırasına çıkan ikiliden ortak açıklama geldi.

Bodrum'da el ele görüntülenen ünlü çiftin basın açıklaması şöyle:
"Önceki gün hakkımızda çıkan haberler doğrultusunda bu açıklamayı uygun gördük. Biz üç aydır seviyeli, dürüst, doğru, saygılı bir ilişki içerisindeyiz. Her şey açık ve ortada. Kimse kimseyi kandırmadığı gibi bir dava süreci olduğu için insanların özel hayatını etkilememek ve evlilik kurumuna duyduğumuz saygıdan dolayı zamanı gelince gereken detayları konuşmayı uygun görüyoruz. Ancak üç yıl önce biten bir evlilik ve bir boşanma süreci olduğu için detayların daha fazla konuşulmamasını ve bunu da siz basın mensuplarının anlayışla karşılayacağını umut ediyoruz."

Görüntülenme : 1243 Güncelleme Tarihi: 19/07/2017 21:19:24
Yayınlanma Tarihi: 19/07/2017 21:16:34

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin