Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ebru Şallı için yazdı, Çağla'ya verdi

Ebru Şallı için yazdı, Çağla'ya verdi

Ünlü popçu Sinan Akçıl'ın, ayrıldığı sevgilisi Ebru Şallı için yazdığı 'Pardon' şarkısını müzik dünyasının yeni sesi Çağla'ya verdiği ortaya çıktı.

10.08.2016 12:26

Sinan Akçıl, geçen haziranda yollarını ayırdığı eski sevgilisi Ebru Şallı için yazdığı 'Pardon' isimli şarkıyı müzikseverlere sunmaya hazırlanıyor.

Akçıl’ın daha önce yaşanan bir ayrılık sonrası Şallı’dan özür dilemek için kaleme aldığı 'Pardon', müzik dünyasının yeni ismi 'Çağla'nın 'Hoppa' adlı ilk albümünde yer alacak.

İkilinin düet yapyığı 'Pardon' şarkısının da yer aldığı 'Hoppa', 11 Ağustos'ta dijital platformlarda ve müzik marketlerde satışta olacak.

'Pardon' şarkısının sözleri şöyle:Kısa mı sürüyor, boşa mı gidiyor ayrılık fikriAnlaşamasak bile aşk bizi aynı kalbe çoktan hapsettiSeni de buraya, beni de oraya kim davet ettiHer şeyi düşününce fazla özledim seniFikrim değişti, kaderi biliyorumSonunu görüyorum, sen son kişisinAtsam atamıyorum, satsam satamıyorumHayret bir şeysinTamam, tamam, tamam, tamamUnutamadımYalan, yalan, yalan, yalanNe ayrılığıBir daha olmayacak çok özür dilerimSon kez affeder misinPardon sevgilim

Yorumlar | 0
üye profil